Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

68.000 €
54.84 € / mp

Teren de vanzare

Corni, Huși

1.240 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

38.104 €
42.34 € / mp

Teren vanzare Hu?i cu casa veche

Central, Huși

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

13.900 €
4 € / mp

De vanzare teren extravilan arabil si vie pe ro ...

Central, Huși

La ~5km distanță

3.475 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

9.000 €
9 € / mp

Teren extravilan si vie

Central, Huși

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

273.600 €
18 € / mp

Teren de vanzare, total 15200 mp sau parcele in ...

Central, Huși

La ~5km distanță

15.200 mp
15.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

24.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Central, Huși

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

24 €
0.01 € / mp

Teren in Husi - 2800 mp.

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40.250 €
10 € / mp

Vand Livada Prun Stanley si Prezident

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

4.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

38.000 €
4 € / mp

Vand vi?a de vie nobila

Central, Huși

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25 €
0 € / mp

vanzare teren intravilan

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

6.939 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.400 €
11.67 € / mp

Vand teren intravilan in Husi (suprafata intrea ...

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

1 camere
1.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
39.89 € / mp

Teren de vanzare cu bucatarie si magazii 1128mp

Central, Huși

La ~5km distanță

1.128 mp teren
f.s. 1217 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

4.500 €
0.63 € / mp

Vand Teren 7200 mp deschidere E581 si Teren 200 ...

Crețești

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

7.500 €
3.26 € / mp

teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

525.000 €
1.05 € / mp

50 Ha Teren Compact – Lunca Banului (Husi) – Ir ...

Lunca Banului

La ~10km distanță

500.000 mp teren
f.s. 470 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

500.000 €
100 € / mp

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita

Drânceni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

66.000 €
0.59 € / mp

Teren agricol ?i resurse naturale.

Oltenești

La ~15km distanță

111.000 mp
111.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

31.436 €
12.57 € / mp

De vanzare teren intravilan Muntenii de Sus, la ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

44.640 €
30 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească

Secuia

La ~25km distanță

1.488 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.760 €
38.740 €
24 € / mp

Teren intravilan loc. Secuia, com. Munteni de J ...

Secuia

La ~25km distanță

1.490 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 35,760 € și 38.740 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

39.000 €
30 € / mp

Teren intravilan Muntenii de Jos jud.Vaslui

Muntenii de Jos

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

La ~25km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

46.000 €
40 € / mp

Teren casa Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~25km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

25.000 €
50 € / mp

Vand teren intravila, constructie casa

Moara Grecilor

La ~25km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

10 €
0.01 € / mp

Rate / Vand teren Moara Grecilor

Moara Grecilor

La ~25km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

15.000 €
6.33 € / mp

Teren intravilan

Cozmești

La ~25km distanță

2.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

7.000 €
7,000.00 € / mp

teren arabil 1,3 ha

Albești

La ~25km distanță

1,3 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

9.536 €
0.33 € / mp

Teren agricol Ivane?ti, Vaslui

Exterior Vest, Vaslui

La ~25km distanță

28.800 mp teren