Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

68.000 €
54.84 € / mp

Teren de vanzare

Corni, Huși

1.240 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

375.660 €
36 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan Hu ...

Huși

La ~5km distanță

10.435 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

224.700 €
50 € / mp

Teren intravilan categorie de folosinta curti c ...

Huși

La ~5km distanță

4.494 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

2.000 €
2 € / mp

teren de vinzare

Central, Huși

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
2.33 € / mp

teren de vinzare

Central, Huși

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

24 €
0.01 € / mp

Teren in Husi - 2800 mp.

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39 €
0.01 € / mp

Teren de vanzare

Central, Huși

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

36 €
36 € / mp

Oportunitate de investitie, teren intravilan Hu ...

Central, Huși

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
f.s. 151 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
16

24.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

9.000 €
9 € / mp

Teren extravilan si vie

Central, Huși

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

273.600 €
18 € / mp

Teren de vanzare, total 15200 mp sau parcele in ...

Central, Huși

La ~5km distanță

15.200 mp
15.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

38.000 €
4 € / mp

Vand vi?a de vie nobila

Central, Huși

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

50 €
50 € / mp

Teren intravilan categorie de folosinta curti c ...

Central, Huși

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

38.104 €
42.34 € / mp

Teren vanzare Hu?i cu casa veche

Central, Huși

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

Ieri
3

30.000 €

Teren (vie) de vanzare zona Dric

Central, Huși

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

13.900 €
4 € / mp

De vanzare teren extravilan arabil si vie pe ro ...

Central, Huși

La ~5km distanță

3.475 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
30 € / mp

Teren de Vanzare Husi

Central, Huși

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

40.250 €
10 € / mp

Vand Livada Prun Stanley si Prezident

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

4.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

12.400 €
11.67 € / mp

Vand teren intravilan in Husi (suprafata intrea ...

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

1 camere
1.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
39.89 € / mp

Teren de vanzare cu bucatarie si magazii 1128mp

Central, Huși

La ~5km distanță

1.128 mp teren
f.s. 1217 m
Agenție

1 lună în urmă
5

173.475 €
25 € / mp

vanzare teren intravilan

Central, Huși

La ~5km distanță

6.939 mp
6.939 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25 €
0 € / mp

vanzare teren intravilan

Exterior Vest, Huși

La ~5km distanță

6.939 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

0 €

Vidra

Crețești

La ~5km distanță

500 mp
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

4.500 €
0.63 € / mp

Vand Teren 7200 mp deschidere E581 si Teren 200 ...

Crețești

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

1.050 €
0.46 € / mp

Teren Duda Epureni, ID: R2609594

Duda

La ~10km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

7.500 €
3.26 € / mp

teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

525.000 €
1.05 € / mp

50 Ha Teren Compact – Lunca Banului (Husi) – Ir ...

Lunca Banului

La ~10km distanță

500.000 mp teren
f.s. 470 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 zile în urmă
2

12.000 €
6 € / mp

Teren intravilan - Harsoveni - 27km de Vaslui

Ivănești

La ~15km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

500.000 €
100 € / mp

Vind inchiriez teren aproape de Vama Albita

Drânceni

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

20.389.810 €
0.70 € / mp

Teren arabil de 2912 hectare in Vaslui

Oltenești

La ~15km distanță

f.s. 5000 m