Proprietăți unice: 6
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

36.800 €
29.97 € / mp

Vand teren intravilan Vladesti 1200 mp

Vlădești

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

30.000 €
3.05 € / mp

Vand teren padure 9.830 mp

Vlădești

9.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

805 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40 €
45.000 €
0.08 € / mp

Vand teren Vladesti 2 parcele 500mp fiecare

Vlădești

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

31.000 €
43.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Priporu, comuna Vla ...

Vlădești

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44.500 €
8.90 € / mp

Vand teren Vlade?ti - Valcea 5000 m

Vlădești

5.000 mp
5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

3.640 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
40.74 € / mp

Teren,zona superba la intrare Ocnele Mari -6 km ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.841 mp
1.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

35.000 €
20.59 € / mp

Teren intravilan ocnele mari / 8 min de oras / ...

Exterior Vest, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

17.500 €
20.000 €
7 € / mp

Ocnele Mari , Slatioarele, 2500mp plat , privel ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
23.36 € / mp

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.070 mp
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~5km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

90.000 €
22.71 € / mp

Teren intravilan 3.963 mp cu dubla deschidere

Bujoreni

La ~5km distanță

3.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~5km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
0 € / mp

Teren intravilan 30009000 mp cu iaz, curent, ap ...

Păușești-Măglași

La ~5km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Slătioarele

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

105.000 €
98.68 € / mp

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.064,98 mp
1.064,98 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.000 €
75.29 € / mp

Teren pentru constructii cu panorama exceptiona ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.500 €
11.000 €
22.61 € / mp

Teren Intravilan Pausesti-Maglasi, jud. Valcea

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

376 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

La ~5km distanță

4.371 mp teren
Construcții