Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

28.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare langa platforma Oltchim - 3788 ...

Stolniceni

3.788 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 zile în urmă
1

150.000 €
20.55 € / mp

Str. Uzinei, Rm.Valcea - arabil intravilan - la ...

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.299 mp
7.299 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
10 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITII

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren intravilan cu utilitati 2500 mp in Rm Val ...

Colonia Nuci, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

100.000 €
29.87 € / mp

Particular, vand teren intravilan 3348 mp pe ma ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.348 mp
3.348 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

70.000 €
16.15 € / mp

Teren intravilan 4.335 mp Raureni (4 benzi) | S ...

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.335 mp
4.335 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

100.000 €
21.45 € / mp

Teren cu deschidere la DN -Raureni - 4 banzi

Râureni, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.661 mp
4.661 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

49.000 €
12.39 € / mp

CAZANESTI, DN67, TEREN 3956 MP

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.956 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Teren intravilan Cazanesti, la 8 km de oras

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

3.500 €
1 € / mp

Inchiriez teren 3500 mp

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

67.500 €
24.87 € / mp

Teren 2,714mp de vanzare - Strada Gura Vaii / B ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.714 mp
2.714 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Teren intravilan, 2.500 mp, Cazane?ti, zona in ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan 2.590 mp toate utilita?ile Gur ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.590 mp
2.590 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

222.500 €
20 € / mp

Teren de vanzare Zona industriala, langa Vilmar

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

11.125 mp
11.125 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
13.23 € / mp

Teren Intravilan - Drumul Garii - Ramnicu Valce ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.409 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
14.20 € / mp

Teren intravilan/Str Balciului/Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.860 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
20 € / mp

Teren, 2 500 m2,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

76.000 €
25.08 € / mp

Teren str Balciului la strada ideal pt hale si ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.030 mp
3.030 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

42.900 €
55.71 € / mp

Casa plus Teren 770 mp. – Ramnicu Valc ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

770 mp teren
f.s. 10 m
Livadă
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
26.99 € / mp

Teren de vanzare Rm Valcea 6km de centru

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.482 mp
1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

35.000 €
34.83 € / mp

Teren Copacelu Drumul Garii

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.005 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Str. APUSULUI Copacelu-Cazanes ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.860 mp teren
2E
Agenție

Ieri
1

79.000 €
20.02 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Copăcelu, 3. ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.947 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
14

35.000 €
70 € / mp

Teren Dr. Garii zona Rezidentiala 500 mp./18

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €
50 € / mp

Teren 400 Mp - Ramnicul Valcea - Residential

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

79.000 €
69.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

21.592 €
8 € / mp

Teren de vânzare în com. Govora

Scărișoara

La ~5km distanță

2.699 mp teren
f.s. 65 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

73.300 €
14.00 € / mp

teren 5236mp, Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

5.236 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
13.71 € / mp

Teren 2407 mp/Mihaesti /sat Stuparei

Mihăești

La ~5km distanță

2.407 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

17.000 €
9.38 € / mp

Teren de 1113 mp si casa batraneasca in comuna ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.813 mp teren