Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

2.850 mp teren
Intravilan

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

14.235 €
16.133 €
15 € / mp

Vand Loturi Intravilane!

Sălătrucel

La ~5km distanță

949 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

La ~5km distanță

509 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €
30 € / mp

teren de vanzare la un km de centrul statiunii ...

Jiblea Veche

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.630 mp
2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

14.250 €
15 € / mp

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~5km distanță

4.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
4

37.999 €
29.46 € / mp

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
4

175.000 €
35 € / mp

Teren Calimanesti Jiblea

Central, Călimănești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
10

41.800 €
20 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Călimănești

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

65.000 €
59.09 € / mp

Teren Seaca

Seaca (Călimănești)

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă

30.000 €

Terenuri de vinzare Radacinesto valcea

Rădăcinești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri

30.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare

Rădăcinești

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

30.000 €
14.29 € / mp

Teren

Rădăcinești

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Păscoaia

La ~10km distanță

725 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.800.000 €
69.23 € / mp

Teren intravilan /Fabrica de cherestea

Proieni

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Central, Brezoi

La ~10km distanță

725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
9.42 € / mp

Oportunitate investi?ie teren intravilan 1592 m ...

Central, Brezoi

La ~10km distanță

1.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
9

7.000 €
1.75 € / mp

Vind loc casa in comuna Copaceni Satu Balteni l ...

Copăceni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €
34.97 € / mp

De vanzare teren Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

715 mp
715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

12.500 €
8.93 € / mp

Vand teren extravilan - Comanca (Baile Olanesti ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

17.000 €
31.37 € / mp

Teren Baile Olane?ti 542mp

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
10

40.936 €
8 € / mp

Teren extravilan 5117mp Gurguiata ideal pentru ...

Central, Băile Olănești

La ~15km distanță

5.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~15km distanță

4.400 mp teren
Construcții