Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

82.000 €
1 € / mp

Vand 8 hectare pa?une!

Roșiile

82.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

20.000 €
8 € / mp

Teren casa

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

20.000 €
0.37 € / mp

Teren arabil - com. Rosiile, jud. Valcea

Roșiile

La ~5km distanță

54.614 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Bunești

La ~10km distanță

739 mp
739 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Fârtățești

La ~10km distanță

7.400 mp
7.400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

275.000 €
8,333.33 € / mp

Judetul Valcea com. Zatreni teren in suprafata ...

Zătreni

La ~15km distanță

33 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Afânata

La ~15km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Afânata

La ~15km distanță

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
0.60 € / mp

Vanzare teren agricol

Logrești

La ~20km distanță

33.328 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

29.000 €
3.84 € / mp

TEREN INTRAVILAN 7.548 mp + 2.123 mp EXTRAVILAN ...

Logrești

La ~20km distanță

7.548 mp
7.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

20.000 €
0.60 € / mp

Vanzare teren agricol

Logrești

La ~20km distanță

33.328 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
10 € / mp

Teren 5500 mp intravilan Marcea, Valcea utilita ...

Marcea

La ~25km distanță

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~25km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Căzănești (Ghioroiu)

La ~25km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

32.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 2400 mp, utilități la poartă, ...

Central, Băbeni

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

37.500 €
25 € / mp

Teren constructie casa

Exterior Vest, Băbeni

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

7.000 €
15.56 € / mp

Teren la Rau si Padure Ideal Cabana, Liniste To ...

Păușești

La ~25km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

55.000 €
23.93 € / mp

Teren intravilan 25Emp2

Păușești

La ~25km distanță

2.298 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

19.800 €
4.06 € / mp

Teren intravilan cruset Gorj.

Slăvuța

La ~25km distanță

4.881 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Proprietate deosebită 5000 mp în Slătioara (Vâl ...

Slătioara

La ~30km distanță

5.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

9.500 €
11.47 € / mp

Vand teren intravilan construc?ii Galicea, Valc ...

Galicea

La ~30km distanță

828 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

0 €

Teren de vanzare in Dealul Mare,localitatea Gal ...

Galicea

La ~30km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

65.000 €
10 € / mp

Vand teren Maldaresti/Horezu

Măldărești

La ~30km distanță

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

11.000 €
10.96 € / mp

VAND 1004 mp teren intravilan in satul Izvorul ...

Crețeni

La ~30km distanță

1.004 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

23.000 €
0.23 € / mp

10 ha Padure localitatea Vladimir judetul Gorj

Vladimir

La ~30km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
17

45.000 €
4.50 € / mp

Vanzare teren 10000mp si casa Tomsani Valcea

Tomșani

La ~30km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

50.000 €
5.38 € / mp

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN TOMȘANI (LÂNGĂ HOREZU) – ...

Tomșani

La ~30km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

24.000 €
3 € / mp

Teren intravilan valea Oltului jude?ul Valcea

Drăgoești

La ~30km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

37.000 €
1.95 € / mp

Teren extravilan Licurici

Zorlești

La ~30km distanță

19.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

18.700 €
10.05 € / mp

teren pentru constructii intre case, peisaj deo ...

Curăturile

La ~30km distanță

1.860 mp teren