Proprietăți unice: 23
Proprietari: 23
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp / Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

1.130 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

3.650 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

35.000 €
34.83 € / mp

Teren Copacelu Drumul Garii

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

1.005 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

165 €
0.28 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

101.500 €
175 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

580 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

8.500 €
11.000 €
22.61 € / mp

Teren Intravilan Pausesti-Maglasi, jud. Valcea

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

376 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

119.500 €
21.34 € / mp

Teren de vanzare, 5600mp

Goranu, Râmnicu Vâlcea

5.600 mp
5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
23.36 € / mp

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

1.070 mp
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

996 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

105.000 €
98.68 € / mp

Teren 1064mp de vanzare in Ramnicu Valcea

Central, Râmnicu Vâlcea

1.064,98 mp
1.064,98 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95 €
0.05 € / mp

Teren pe Calea lui Traian,Lenin Sud ,intravilan ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.000 €
75.29 € / mp

Teren pentru constructii cu panorama exceptiona ...

Central, Râmnicu Vâlcea

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Str. APUSULUI Copacelu-Cazanes ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

1.860 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

358 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

90.000 €
22.71 € / mp

Teren intravilan 3.963 mp cu dubla deschidere

Bujoreni

La ~5km distanță

3.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~5km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~5km distanță

3.057 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Slătioarele

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
40.74 € / mp

Teren,zona superba la intrare Ocnele Mari -6 km ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.841 mp
1.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

17.500 €
20.000 €
7 € / mp

Ocnele Mari , Slatioarele, 2500mp plat , privel ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Râmnicu Vâlcea, Județul Vâlcea

Râmnicu Vâlcea, situat în inima județului Vâlcea, este o zonă atractivă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această localitate beneficiază de un peisaj natural deosebit și de o comunitate primitoare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 54.000 euro, cu oferte ce încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 500.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 47% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și tipuri: Nu sunt disponibile date specifice privind dimensiunile terenurilor, dar prețul mediu pe metru pătrat este de 56 euro, cu valori variind între 2 și 186 euro pe metru pătrat.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online, în medie, timp de 168 de zile, indicând o piață activă.

Râmnicu Vâlcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având un mix de prețuri accesibile și o comunitate vibrantă. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Râmnicu Vâlcea!