Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

30.000 €

Terenuri de vinzare Radacinesto valcea

Rădăcinești

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

30.000 €
14.29 € / mp

Teren

Rădăcinești

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

30.000 €
14.78 € / mp

Teren de vanzare

Rădăcinești

2.030 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

La ~5km distanță

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

14.235 €
16.133 €
15 € / mp

Vand Loturi Intravilane!

Sălătrucel

La ~5km distanță

949 mp teren

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
6

8.760 €
3 € / mp

Vand 2920 mp (3 euro mp) teren extravilan Suici ...

Șuici

La ~10km distanță

2.920 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

30.000 €
30 € / mp

teren de vanzare la un km de centrul statiunii ...

Jiblea Veche

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~10km distanță

2.630 mp
2.630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~10km distanță

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~10km distanță

4.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~10km distanță

1.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~10km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

14.250 €
15 € / mp

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

La ~10km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
4

37.999 €
29.46 € / mp

Teren de vanzare Calimanesti

Central, Călimănești

La ~10km distanță

1.290 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
4

175.000 €
35 € / mp

Teren Calimanesti Jiblea

Central, Călimănești

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă
10

41.800 €
20 € / mp

Vand teren intravilan

Exterior Vest, Călimănești

La ~10km distanță

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

65.000 €
59.09 € / mp

Teren Seaca

Seaca (Călimănești)

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

35.000 €
6.86 € / mp

Teren de vanzare in Runcu, sat. Valea Babei, st ...

Runcu

La ~15km distanță

5.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 ore în urmă
1

12.000 €
1.82 € / mp

Teren 6600 mp extravilan Cucoiu, Titesti, Valce ...

Cucoiu

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

47.000 €
52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~15km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
9

7.000 €
1.75 € / mp

Vind loc casa in comuna Copaceni Satu Balteni l ...

Copăceni

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.800.000 €
69.23 € / mp

Teren intravilan /Fabrica de cherestea

Proieni

La ~15km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
10

83.600 €
38 € / mp

Vanzare Teren constructii 2200 mp Olteni Bujore ...

Olteni

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

63.480 €
10 € / mp

Vanzare Teren in Comuna Corbeni, Jud. Arge?

Corbeni

La ~15km distanță

6.348 mp teren