Proprietăți unice: 100
Proprietari: 100
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

40.000 €
0.80 € / mp

Teren 5 ha arabil Mihaesti – cadastru, intabula ...

Mihăești

50.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

17.000 €
31.37 € / mp

Teren Baile Olane?ti 542mp

Central, Băile Olănești

542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
16

86.610 €
30 € / mp

Teren intravilan Super locatie Budesti

Barza

2.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

22.000 €
28.50 € / mp

Vand teren intravilan 772 mp, Gole?ti, Valcea

Aldești

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
7

22.000 €
28.50 € / mp

Vand teren intravilan 772 mp, Gole?ti, Valcea

Aldești

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

36.800 €
29.97 € / mp

Vand teren intravilan Vladesti 1200 mp

Vlădești

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

26.870 €
25.00 € / mp

Teren de construit, 1075 mp, pre? atractiv

Malaia

1.075 mp
1.075 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

30.000 €
3.05 € / mp

Vand teren padure 9.830 mp

Vlădești

9.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

55.000 €
10 € / mp

Teren 5500 mp intravilan Marcea, Valcea utilita ...

Marcea

5.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp / Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
6.30 € / mp

Vand teren langa padure

Valea Râului

3.970 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

1.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

4.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

50.000 €
5.38 € / mp

OPORTUNITATE UNICĂ ÎN TOMȘANI (LÂNGĂ HOREZU) – ...

Tomșani

9.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

35.000 €
7 € / mp

Proprietate deosebită 5000 mp în Slătioara (Vâl ...

Slătioara

5.000 mp teren
f.s. 5 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

3.000 €
1.50 € / mp

Vand 2000 mp teren extravilan, faneata in Pause ...

Văleni (Păușești)

2.000 mp teren
f.s. 40 m
Fâneață
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

90.270 €
2.147.483.647 €
30 € / mp

vând teren 3000 mp intravilan Lac Vidra, Voinea ...

Voineasa

3.009 mp teren
f.s. 15 m
Pădure
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
36 € / mp

Vand teren intravilan Budesti/Poligon

Budești

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

50.000 €
11.90 € / mp

Vând teren 4200mp int și ext. Sat .Romani de Jo ...

Romanii de Jos

4.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

3.300 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Vâlcea, direct de la proprietari

Județul Vâlcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și tradițiile culturale, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 39.000 euro, cu oferte care încep de la 3.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 1.275.330 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 61% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 64 de zile, indicând o piață activă.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu cele mai mari valori ajungând până la 761 euro/m².

Județul Vâlcea reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, având o piață diversificată și accesibilă. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Vâlcea?