Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

25.000 €
9.70 € / mp

imobile langa Valcea

Popești

2.576 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

10.500 €
2.20 € / mp

Teren de vânzare 4760Mp Stoilesti

Stoilești

La ~5km distanță

4.762 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

5.000 €
0.83 € / mp

Vand teren extravilan !

Stoilești

La ~5km distanță

6.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

17.500 €
1.31 € / mp

Vand parcele PADURE seculara stejar, N.Balcescu ...

Pleșoiu (Nicolae Bălcescu)

La ~5km distanță

13.350 mp teren
f.s. 38 m
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

Azi

0 €

Vand teren intravilan

Dejești

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

9.500 €
11.47 € / mp

Vand teren intravilan construc?ii Galicea, Valc ...

Galicea

La ~10km distanță

828 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

0 €

Teren de vanzare in Dealul Mare,localitatea Gal ...

Galicea

La ~10km distanță

Agenție

11 luni în urmă
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Fedeleșoiu

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

115.000 €
10 € / mp

Vindem teren pentru casa ?i livada de prun

Ciomăgești

La ~10km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan Balce?ti

Central, Bălcești

La ~10km distanță

4.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

15.000 €
73.53 € / mp

Teren de vanzare in ora?ul Balce?ti

Central, Bălcești

La ~10km distanță

204 mp teren
Agenție

Ieri
1

4.500 €
1 € / mp

vand teren parcelabil Belcesti Belis vizavi de ...

Central, Bălcești

La ~10km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
9

24.000 €
3 € / mp

Teren intravilan valea Oltului jude?ul Valcea

Drăgoești

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

55.000 €
10 € / mp

Teren 5500 mp intravilan Marcea, Valcea utilita ...

Marcea

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
4

17.000 €
5.97 € / mp

Teren 2.847 mp in comuna Cuca, AG

Cuca

La ~10km distanță

2.847 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

10.592 €
2 € / mp

Vînd teren in Cuca Arges Loc Bălțata

Cuca

La ~10km distanță

5.296 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

12.516 €
6 € / mp

Teren Intravilan Cuca Arges

Cuca

La ~10km distanță

2.086 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

32.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 2400 mp, utilități la poartă, ...

Central, Băbeni

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

37.500 €
25 € / mp

Teren constructie casa

Exterior Vest, Băbeni

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

44.000 €
18.33 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – Băbeni, Zona Brai ...

Băbeni

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Central, Băbeni

La ~15km distanță

1.656 mp
1.656 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

Teren de vanzare | 2.400 mp | Babeni

Central, Băbeni

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

145.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan Babeni

Central, Băbeni

La ~15km distanță

5.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

7.500 €
3 € / mp

Vand Teren extravilan 2500mp comuna Budesti, Va ...

Bercioiu

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

100.000 €
4.70 € / mp

Teren de vazare pt investitie, Sinesti, 4 eur ...

Sinești

La ~15km distanță

21.285 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

28.000 €
7.39 € / mp

Teren de vanzare langa platforma Oltchim - 3788 ...

Stolniceni

La ~15km distanță

3.788 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren intravilan cu utilitati 2500 mp in Rm Val ...

Colonia Nuci, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții