Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~5km distanță

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~5km distanță

4.312 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~5km distanță

1.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

La ~10km distanță

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~10km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

18.000 €
33.33 € / mp

Teren baile Olane?ti 540mp

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €
34.97 € / mp

De vanzare teren Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

715 mp
715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~10km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~10km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

90.000 €
22.71 € / mp

Teren intravilan 3.963 mp cu dubla deschidere

Bujoreni

La ~10km distanță

3.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Șuici

La ~15km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

31.000 €
43.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Priporu, comuna Vla ...

Vlădești

La ~15km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

La ~15km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
90 € / mp

Vand teren Vladesti 2 parcele 500mp fiecare

Vlădești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
3.05 € / mp

Vand teren padure 9.830 mp

Vlădești

La ~15km distanță

9.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44.500 €
8.90 € / mp

Vand teren Vlade?ti - Valcea 5000 m

Vlădești

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

3.650 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Păscoaia

La ~15km distanță

725 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
0 € / mp

Teren intravilan 30009000 mp cu iaz, curent, ap ...

Păușești-Măglași

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

67.800 €
60 € / mp

Vand teren,ideal pentru constructie locuinta in ...

1 Mai, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.000 €
75.29 € / mp

Teren pentru constructii cu panorama exceptiona ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

11.000 €
29.26 € / mp

Teren Intravilan Pausesti-Maglasi, jud. Valcea

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

376 mp teren