Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

2.576 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Căzănești (Milcoiu)

La ~5km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

19.632 €
6.08 € / mp

Vand teren intravilan Valcea

Milcoiu

La ~5km distanță

3.231 mp
3.231 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
0 € / mp

Teren intravilan 4500 mp in Milcoiu - 15 km de ...

Milcoiu

La ~5km distanță

4.430 mp teren

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

996 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

6.628 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

119.500 €
21.34 € / mp

Teren de vanzare, 5600mp

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

11.000 €
29.26 € / mp

Teren Intravilan Pausesti-Maglasi, jud. Valcea

Exterior Vest, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

376 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

128.000 €
75.29 € / mp

Teren pentru constructii cu panorama exceptiona ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

70.000 €
17.50 € / mp

Vand teren cu padure 4000 mp intravilan constru ...

Budești

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.520 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan 2351 mp, 2 intrari, DJ 678 + A ...

Budești

La ~10km distanță

2.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

14.500 €
23.02 € / mp

Teren Com. Budesti, Valcea

Budești

La ~10km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

La ~10km distanță

1.547 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

25.000 €
20.83 € / mp

Vindem teren cu cabana

Alunișu (Băiculești)

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

52.000 €

Panorama superba - 14.613 mp langa A1 Tigveni - ...

Bârseștii de Sus

La ~10km distanță

f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~10km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~10km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.000 €
1.83 € / mp

Teren de vanzare, peisaj superb, aproape de aut ...

Urluiești

La ~10km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
23.36 € / mp

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.070 mp
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

101.500 €
175 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

580 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95 €
0.05 € / mp

Teren pe Calea lui Traian,Lenin Sud ,intravilan ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.850 mp teren