Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

115.000 €
16,428.57 € / mp

Teren de vis la munte – 7.795 mp – construibil ...

Golești

7,8 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

115.000 €
14.75 € / mp

Teren de vis la munte 7.795 mp construibil para ...

Golești

7.795 mp
7.795 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

30.000 €
11.65 € / mp

Teren de vanzare.

Golești

2.576 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

22.500 €
7.03 € / mp

Teren intravilan 3200 mp Golesti - Giurgiuveni, ...

Golești

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

13.700 €
5.17 € / mp

Teren intravilan 2652 mp Golesti Vatasesti, Val ...

Golești

2.652 mp
2.652 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
10

100.000 €
8.33 € / mp

Teren 12.000mp + sera 3.000mp, Ciofrangeni-Arge ...

Ciofrângeni

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

350.000 €
1.40 € / mp

Arges - Teren 25 ha cu Izvor Sulfuros in Balile ...

Bălilești

La ~5km distanță

250.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
2

10.500 €
21 € / mp

Teren de vanzare, 500 mp,

Bălilești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Căzănești (Milcoiu)

La ~5km distanță

770 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

16.000 €
5 € / mp

Teren in suprafata de 3200 mp situat in comuna ...

Milcoiu

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

19.632 €
6.08 € / mp

Vand teren intravilan Valcea

Milcoiu

La ~5km distanță

3.231 mp
3.231 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
0 € / mp

Teren intravilan 4500 mp in Milcoiu - 15 km de ...

Milcoiu

La ~5km distanță

4.430 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

48.400 €
44 € / mp

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

98.000 €
82.91 € / mp

Teren intravilan - Strada Feteni-Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.182 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

400.000 €
124.57 € / mp

Teren intravilan /3211mp / Calea Bucuresti

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.211 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
44.000 €
18.64 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

996 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
53.19 € / mp

Teren, 1 034 m2,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.034 mp
1.034 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

60.000 €
50 € / mp

Teren de 1200 mp + 1/3 din 323 mp drum Goranu R ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

75.000 €
105.78 € / mp

teren construibil cartier Goranu,jud.Valcea,com ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

709 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

95.000 €
133.99 € / mp

Teren intravilan - Zona Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

709 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

60.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, Goranu-Lespezi

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

75.000 €
50 € / mp

Teren intravilan

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.500 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

6.628 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă

48.400 €
44 € / mp

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.158 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren 2500 mp Feteni-Valcea, priveliste spectac ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.900 €
152.60 € / mp

Teren de vanzare intravilan 327 mp Goranu Strau ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

327 mp
327 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

119.500 €
21.34 € / mp

Teren de vanzare, 5600mp

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.200 mp teren
f.s. 19 m