Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Fârtățești

7.400 mp
7.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 zile în urmă
3

59.120 €
80 € / mp

teren de vanzare | zona foarte frumoasa | sat o ...

Bunești

La ~5km distanță

739 mp
739 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

6.868 €
0.93 € / mp

Vand teren com Tetoiu, Valcea

Afânata

La ~10km distanță

7.400 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

20.000 €
0.37 € / mp

Teren arabil - com. Rosiile, jud. Valcea

Roșiile

La ~10km distanță

54.614 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

275.000 €
8,333.33 € / mp

Judetul Valcea com. Zatreni teren in suprafata ...

Zătreni

La ~10km distanță

33 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

100.000 €
12.50 € / mp

Teren pasune in Cazanesti Valcea punctul Plopis ...

Căzănești (Ghioroiu)

La ~20km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

26.000 €
0.65 € / mp

Teren de vanzare Ionesti

Bucșani

La ~20km distanță

40.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
8.10 € / mp

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

2.468 mp
2.468 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

43.000 €
6.94 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , str ...

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

6.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

6.900 mp
6.900 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

600 €
0.60 € / mp

Teren extravilan Loc. Valea Mare, jud. Valcea

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

240.000 €
25 € / mp

Teren intravilan Draga?ani

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

9.600 mp
9.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

103.500 €
15 € / mp

Nou! Teren intravilan, S=6900 mp, D=150 ml, zon ...

Central, Drăgășani

La ~25km distanță

6.900 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

19.800 €
14.49 € / mp

Teren intravilan extravilan in Draga?ani , cart ...

Zlătărei

La ~25km distanță

1.366 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

29.000 €
3.84 € / mp

TEREN INTRAVILAN 7.548 mp + 2.123 mp EXTRAVILAN ...

Logrești

La ~25km distanță

7.548 mp
7.548 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

37.500 €
25 € / mp

Teren constructie casa

Exterior Vest, Băbeni

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

32.000 €
36.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 2400 mp, utilități la poartă, ...

Central, Băbeni

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

Teren de vanzare | 2.400 mp | Babeni

Central, Băbeni

La ~25km distanță

2.400 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investitie/com ...

Central, Băbeni

La ~25km distanță

1.656 mp
1.656 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

145.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan Babeni

Central, Băbeni

La ~25km distanță

5.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
13

16.800 €
2.40 € / mp

Vind 7000mp.Teren intravilan /extravilan

Seculești

La ~30km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
11.35 € / mp

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balașa

Dobriceni

La ~30km distanță

3.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

37.500 €
0.75 € / mp

5 ha teren agricol la Farcas judetul Dolj

Fărcaș

La ~30km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

17.250 €
0.75 € / mp

2,3 ha teren agricol la Farcas judetul Dolj

Fărcaș

La ~30km distanță

23.000 mp teren
Extravilan