Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

1.045 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

14.250 €
15 € / mp

Loturi de vanzare!

Central, Călimănești

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

1.556 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

4.312 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

78.900 €

Teren de vanzare 2630 mp - Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

78.900 €
30 € / mp

Teren de vanzare 2630 mp- Jiblea Veche

Jiblea Veche

La ~5km distanță

2.630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~5km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €
34.97 € / mp

De vanzare teren Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

715 mp
715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

17.000 €
31.37 € / mp

Teren Baile Olane?ti 542mp

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

18.000 €
33.33 € / mp

Teren baile Olane?ti 540mp

Central, Băile Olănești

La ~10km distanță

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

80.000 €
157.17 € / mp

Parcele de vanzare Ostroveni Sat Ramnicu Valcea ...

Dângești

La ~10km distanță

509 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

90.000 €
22.71 € / mp

Teren intravilan 3.963 mp cu dubla deschidere

Bujoreni

La ~10km distanță

3.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~10km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~10km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40 €
45.000 €
0.08 € / mp

Vand teren Vladesti 2 parcele 500mp fiecare

Vlădești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

La ~15km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

31.000 €
43.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Priporu, comuna Vla ...

Vlădești

La ~15km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

30.000 €
3.05 € / mp

Vand teren padure 9.830 mp

Vlădești

La ~15km distanță

9.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44.500 €
8.90 € / mp

Vand teren Vlade?ti - Valcea 5000 m

Vlădești

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

36.800 €
29.97 € / mp

Vand teren intravilan Vladesti 1200 mp

Vlădești

La ~15km distanță

1.228 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Păscoaia

La ~15km distanță

725 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

20 €
0 € / mp

Teren intravilan 30009000 mp cu iaz, curent, ap ...

Păușești-Măglași

La ~15km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

48.400 €
11 € / mp

Teren superb aproape de autostrada Pitesti-Sibi ...

Ianculești

La ~15km distanță

4.400 mp teren
f.s. 50 m
Livadă
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

450.000 €
48.65 € / mp

Vand 9250 mp teren intravilan constructii

Bujoreni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

9.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

3.650 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

1.800.000 €
69.23 € / mp

Teren intravilan /Fabrica de cherestea

Proieni

La ~15km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Central, Brezoi

La ~15km distanță

725 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

15.000 €
9.42 € / mp

Oportunitate investi?ie teren intravilan 1592 m ...

Central, Brezoi

La ~15km distanță

1.592 mp teren