Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

69.000 €
15 € / mp

Teren intravilan 4600 mp parcelabil, deschidere ...

Central, Bălcești

4.600 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

10.592 €
2 € / mp

Vînd teren in Cuca Arges Loc Bălțata

Cuca

La ~10km distanță

5.296 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

19.632 €
6.08 € / mp

Vand teren intravilan Valcea

Milcoiu

La ~10km distanță

3.231 mp
3.231 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

9 €
0 € / mp

Teren intravilan 4500 mp in Milcoiu - 15 km de ...

Milcoiu

La ~10km distanță

4.430 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

50.000 €
64.94 € / mp

teren intravilan in Cazanesti punctul Tudose 77 ...

Căzănești (Milcoiu)

La ~10km distanță

770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

57.520 €
40 € / mp

De vanzare teren intravilan

Budești

La ~10km distanță

1.438 mp
1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

40.000 €
17.01 € / mp

Teren intravilan 2351 mp, 2 intrari, DJ 678 + A ...

Budești

La ~10km distanță

2.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14.500 €
23.02 € / mp

Teren Com. Budesti, Valcea

Budești

La ~10km distanță

630 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

65.000 €
70.000 €
16.25 € / mp

Vand teren cu padure 4000 mp intravilan constru ...

Budești

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

43.200 €
36 € / mp

Vand teren intravilan Budesti/Poligon

Budești

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

61.880 €
40 € / mp

OCAZIE! Teren intravilan la 5km de Ramnicul Va ...

Budești

La ~10km distanță

1.547 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
16

86.610 €
30 € / mp

Teren intravilan Super locatie Budesti

Barza

La ~10km distanță

2.887 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă

22.000 €
28.50 € / mp

Vand teren intravilan 772 mp, Gole?ti, Valcea

Aldești

La ~10km distanță

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
7

22.000 €
28.50 € / mp

Vand teren intravilan 772 mp, Gole?ti, Valcea

Aldești

La ~10km distanță

772 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

24.000 €
3 € / mp

Teren vanzare, 8000 m2, Danicei, Cuca, Arges

Dănicei

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

36.000 €
9.83 € / mp

Vand teren intravilan, cu casa batraneasca.

Morărești

La ~10km distanță

3.661 mp
3.661 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

101.500 €
175 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

580 mp
580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

165 €
0.28 € / mp

Vand teren intravilan Troianu - Ramnicu Valcea ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

95 €
0.05 € / mp

Teren pe Calea lui Traian,Lenin Sud ,intravilan ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

100.000 €
142.86 € / mp

Loturi teren 400-1200 mp / Posada - Schitul Tro ...

Troianu, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
1

150 €
0.13 € / mp

Teren intervilan de vanzare p+2+ mansarda

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.160 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

400.000 €
191.02 € / mp

Strada Ostroveni, teren 2094m2 intravilan + con ...

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

2.094 mp
2.094 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

55.000 €
110 € / mp

Ocazie unica-Teren urban la super pret

Ostroveni, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

35.000 €
34.83 € / mp

Teren Copacelu Drumul Garii

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.005 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Str. APUSULUI Copacelu-Cazanes ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.860 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

87.420 €
20 € / mp

Teren vânzare Vâlcea

Copăcelu

La ~15km distanță

4.371 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

33.500 €
47.86 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~15km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

19.500 €
13 € / mp

Teren de vanzare

Exterior Vest, Costești

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

119.500 €
21.34 € / mp

Teren de vanzare, 5600mp

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

996 mp teren
2E