Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

18.000 €
33.33 € / mp

Teren baile Olane?ti 540mp

Central, Băile Olănești

540 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €
34.97 € / mp

De vanzare teren Baile Olanesti

Central, Băile Olănești

715 mp
715 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20 €
0 € / mp

Teren intravilan 30009000 mp cu iaz, curent, ap ...

Păușești-Măglași

La ~10km distanță

9.000 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

31.120 €
20 € / mp

Teren vanzare Calimane?ti, Valcea

Călimănești

La ~10km distanță

1.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

20.900 €
20 € / mp

Loturi teren de vanzare 1045mp!

Central, Călimănești

La ~10km distanță

1.045 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

64.680 €
15 € / mp

teren vanzare

Călimănești

La ~10km distanță

4.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

31.000 €
43.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Priporu, comuna Vla ...

Vlădești

La ~10km distanță

720 mp
720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
90 € / mp

Vand teren Vladesti 2 parcele 500mp fiecare

Vlădești

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

La ~10km distanță

805 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

112.000 €
14 € / mp

Teren Intravilan Vladesti-Pausesti Maglasi

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

28 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan in Bujoreni

Bujoreni

La ~10km distanță

3.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

49.500 €
79.71 € / mp

Vand Teren Bujoreni-Olteni

Bujoreni

La ~10km distanță

621 mp
621 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~10km distanță

3.650 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

9.300 €
0.82 € / mp

Vand teren cultivat

Bârlogu

La ~15km distanță

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

9 €
0 € / mp

Teren de vanzare Barlogu valcea

Bârlogu

La ~15km distanță

4.183 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.100 €
27 € / mp

Teren Salatrucel Valcea intravilan cu curent 38 ...

Sălătrucel

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

30.000 €
10.53 € / mp

Suprafață de 2850 m cu apă și stâlp de lumina p ...

Șerbănești (Sălătrucel)

La ~15km distanță

2.850 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

20.000 €
8 € / mp

Ocnele Mari , Slatioarele, 2500mp plat , privel ...

Central, Ocnele Mari

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

35.000 €
20.59 € / mp

Teren intravilan ocnele mari / 8 min de oras / ...

Exterior Vest, Ocnele Mari

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
40.74 € / mp

Teren,zona superba la intrare Ocnele Mari -6 km ...

Central, Ocnele Mari

La ~15km distanță

1.841 mp
1.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

La ~15km distanță

3.640 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

65.000 €
26 € / mp

DOMENIU EXCLUSIVIST Băile Govora: 2500 mp cu He ...

Prajila

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

30.000 €
11.11 € / mp

Vand Teren Com. Pietrari

Pietrari

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25.000 €
23.36 € / mp

Teren intravilan Rm. Valcea, str. Morilor 1.070 ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

1.070 mp
1.070 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Slătioarele

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

500.000 €
161.29 € / mp

Teren central intravilan constructii intre Deal ...

Parc Zăvoi, Râmnicu Vâlcea

La ~15km distanță

3.100 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

34.000 €
46.90 € / mp

Teren cu cabanuta Pascoaia Brezoi Valcea

Păscoaia

La ~15km distanță

725 mp teren
f.s. 20 m