Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
12.50 € / mp

Intravilan Vulturu- Maliuc două terenuri alipit ...

Vulturu

1.600 mp teren
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
13

65.000 €
11.97 € / mp

Teren intravilan VULTURU, 5.432 MP, front la Du ...

Vulturu

5.432 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

229.000 €
19.31 € / mp

Apicola - Proprietate exclusiva in Delta Dunari ...

Vulturu

11.862 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

35.000 €
3.50 € / mp

Investitie rara Delta Dunarii langa bratul Suli ...

Maliuc

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

35.000 €
33.91 € / mp

Teren- intravilan in DELTA- loc BALTENII DE JOS

Băltenii de Jos

La ~10km distanță

1.032 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

34.999 €
14.00 € / mp

Mahmudia - teren intr o zona superba cu deschid ...

Mahmudia

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
6.67 € / mp

ID 7792 Teren INTRAVILAN in Delta Dunarii - Com ...

Mahmudia

La ~15km distanță

6.000 mp teren
f.s. 205 m
Agenție

9 luni în urmă
9

18.000 €
15 € / mp

MAHMUDIA-TERENURI SI CASE

Mahmudia

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

56.975 €
25 € / mp

ID 7899 Teren intravilan DELTA DUNARII COMUNA M ...

Mahmudia

La ~15km distanță

2.279 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600.000 €
200 € / mp

Teren de vânzare ULTRACENTRAL Mahmudia + Casa m ...

Mahmudia

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

Preț necomunicat

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

La ~15km distanță

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
26.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1500 mp – Mahmudi ...

Mahmudia

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

32.000 €

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunar ...

Mahmudia

La ~15km distanță

Agenție

2 zile în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

60.000 €
12 € / mp

OCAZIE; teren MAHMUDIA 12euro/m.p. Suprafata 50 ...

Mahmudia

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
33.33 € / mp

ID 7566 Teren în Delta Dunării &#8211 ...

Mahmudia

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
1

17.990 €
22.49 € / mp

Teren 800 mp Mahmudia, utilitati, zona turistic ...

Mahmudia

La ~15km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

49.999 €
10.00 € / mp

Teren cu utilitati si deschidere la Dunare | 10 ...

Mahmudia

La ~15km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

150.000 €
60 € / mp

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

La ~15km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Băltenii de Sus

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare Murighiol - Uzlina | 5000 mp

Uzlina

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

69.000 €
8.63 € / mp

Teren de vânzare | Deschidere la Dunare | Bălte ...

Beștepe

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

22.000 €
20.000 €

BALTENII DE SUS-TEREN EXTRAVILAN , 5000 MP

Beștepe

La ~15km distanță

Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare Baltenii de Sus - Tulcea

Beștepe

La ~15km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

999.000 €
10.52 € / mp

Oportunitate Investi?ie Ferma 9,5 Ha cu 10.000 ...

Beștepe

La ~15km distanță

95.000 mp
95.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

220.000 €
8 € / mp

Teren Murighiol - Lacul Pietrei - locatie deose ...

Murighiol

La ~15km distanță

27.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

51.250 €
25 € / mp

ID 7511 Teren INTRAVILAN - Comuna MURIGHIOL

Murighiol

La ~15km distanță

2.050 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

68.220 €
30 € / mp

ID 7858 EXCLUSIVITATE - Teren cu potențial ...

Murighiol

La ~15km distanță

2.274 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

500.000 €
0.75 € / mp

Teren de 664.865 mp Murighiol, județul Tulcea

Murighiol

La ~15km distanță

664.865 mp teren
Extravilan
Agricol