Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
3

46.150 €
13 € / mp

ID 7893 DE VANZARE - Teren INTRAVILAN Sat Sarin ...

Sarinasuf

3.550 mp teren
f.s. 48 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.000 €
1 € / mp

Teren Delta Dunarii pentru Turism

Sarinasuf

30.000 mp teren
f.s. 300 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă

13.000 €
4.06 € / mp

Teren Iazurile 3200 mp

Iazurile

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
13

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

9.500 €
9.50 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
9

18.000 €
15 € / mp

MAHMUDIA-TERENURI SI CASE

Mahmudia

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

40.000 €
6.67 € / mp

ID 7792 Teren INTRAVILAN in Delta Dunarii - Com ...

Mahmudia

La ~10km distanță

6.000 mp teren
f.s. 205 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

60.000 €
12 € / mp

OCAZIE; teren MAHMUDIA 12euro/m.p. Suprafata 50 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
2

56.975 €
25 € / mp

ID 7899 Teren intravilan DELTA DUNARII COMUNA M ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.279 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
26.67 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 1500 mp – Mahmudi ...

Mahmudia

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Teren extravilan de vanzare 1800

Mahmudia

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
1

17.990 €
22.49 € / mp

Teren 800 mp Mahmudia, utilitati, zona turistic ...

Mahmudia

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

34.999 €
14.00 € / mp

Mahmudia - teren intr o zona superba cu deschid ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
2

49.999 €
10.00 € / mp

Teren cu utilitati si deschidere la Dunare | 10 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
33.33 € / mp

ID 7566 Teren în Delta Dunării &#8211 ...

Mahmudia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
60 € / mp

teren intr o zona superba cu deschidere la duna ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

275.000 €
55 € / mp

Teren Cu deschidere la Dunare

Mahmudia

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
3

32.000 €

Teren construibil com.Mahmudia la 500m de Dunar ...

Mahmudia

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

72.000 €
27.69 € / mp

Teren de vanzare/schimb in Delta Dunarii - Mahm ...

Mahmudia

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

600.000 €
200 € / mp

Teren de vânzare ULTRACENTRAL Mahmudia + Casa m ...

Mahmudia

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

42.000 €
28 € / mp

ID 7806 Teren intravilan in Comuna Murighiol

Murighiol

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

Mai mult de un an
2

51.250 €
25 € / mp

ID 7511 Teren INTRAVILAN - Comuna MURIGHIOL

Murighiol

La ~10km distanță

2.050 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

60.000 €
24 € / mp

Teren intravilan de vanzare localitatea Murighi ...

Murighiol

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

15.000 €
38.46 € / mp

ID 7826 Teren in MURIGHIOL cu IESIRE LA CANAL

Murighiol

La ~10km distanță

390 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
6

380.000 €
20 € / mp

ID 7776 Teren cu potential turistic in Comuna M ...

Murighiol

La ~10km distanță

19.000 mp teren
f.s. 205 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

220.000 €
8 € / mp

Teren Murighiol - Lacul Pietrei - locatie deose ...

Murighiol

La ~10km distanță

27.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

68.220 €
30 € / mp

ID 7858 EXCLUSIVITATE - Teren cu potențial ...

Murighiol

La ~10km distanță

2.274 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

190.000 €
19 € / mp

OCAZIE : INTRAVILAN com. MURIGHIOL - 19 euro/m. ...

Murighiol

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

56.000 €
28 € / mp

IN INIMA DELTEI-INTRAVILAN MURIGHIOL: 2000mp / ...

Murighiol

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Sărinău, Județul Tulcea

Sărinău, situat în Județul Tulcea, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori, având un mediu natural deosebit și accesibilitate bună. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 60.000 euro, cu oferte care încep de la 46.150 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 15 euro/m².