Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
7

49.300 €
8.50 € / mp

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Sarichioi

5.800 mp
5.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
18

320.000 €
7.11 € / mp

ID 7785 LIVADA SABANGIA DE VANZARE

Sabangia

La ~5km distanță

44.999 mp teren
f.s. 220 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

10.000 €
10 € / mp

Vind teren Sarul Dornei

Sabangia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
23

30.000 €
10.28 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Zebil judetul T ...

Zebil

La ~5km distanță

2.917 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
10 € / mp

TEREN pentru casa AGIGHIOL 2500mp

Agighiol

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

69.000 €
0.95 € / mp

Teren 7,3 ha Aghighiol langa lac

Agighiol

La ~10km distanță

73.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

22.500 €

Teren Construibil loc AGIGHIOL jud TULCEA

Agighiol

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

140.000 €
8 € / mp

Teren intravilan de vanzare Loc.Agighiol

Agighiol

La ~10km distanță

17.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

383.860 €
394.420 €
8.53 € / mp

ID 7785 LIVADA SABANGIA DE VÂNZARE

Agighiol

La ~10km distanță

44.999 mp teren
f.s. 220 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
8

1.600.000 €
41.78 € / mp

Vanzare Teren Delta Dunarii 3.83 Ha - Oportunit ...

Valea Nucarilor

La ~10km distanță

38.300 mp
38.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan agricol Iazurile Valea Nucaril ...

Valea Nucarilor

La ~10km distanță

46.398 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.300.000 €
1.400.000 €
27.08 € / mp

Teren lacul Razelm - canal Lipoveni - Iazurile ...

Valea Nucarilor

La ~10km distanță

48.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
10

34.000 €
11.89 € / mp

ID 7923 EXCLUSIVITATE - Oaza de lini?te in Vist ...

Visterna

La ~10km distanță

2.859 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

5.000 €
8.36 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Babadag

La ~10km distanță

598 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

9.800 €
16.07 € / mp

Vand Teren intravilan in orasul Babadag (610m2)

Central, Babadag

La ~10km distanță

610 mp
610 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Babadag

La ~10km distanță

3.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
30 € / mp

ID 7259 Teren intravilan - Oras Babadag

Babadag

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

30.000 €
25.91 € / mp

ID 7805 Teren intravilan in Comuna Mihail Kogal ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.158 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

4 luni în urmă
1

13.000 €
13 € / mp

De vanzare teren intravilan situat in Comuna Mi ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

1 lună în urmă
13

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 1000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

52.000 €
13 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 4000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

90.000 €
7.80 € / mp

ID 7905 Oportunitate investiție agro-indus ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

11.532 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
10

25.185 €
15 € / mp

ID 7850 EXCLUSIVITATE - TEREN INTRAVILAN LA SUP ...

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

1.679 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
19.70 € / mp

Teren intravilan Mihail Kogalniceanu Tulcea

Mihail Kogălniceanu

La ~10km distanță

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

10.000 €
2,500.00 € / mp

TEREN AGRICOL DE VÂNZARE – 4 HECTARE ...

Satu Nou

La ~15km distanță

4 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan 2300 mp, Sat Lastuni

Lăstuni

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan ,sat LASTUNI 2300 mp

Lăstuni

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă

13.000 €
4.06 € / mp

Teren Iazurile 3200 mp

Iazurile

La ~15km distanță

3.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
13

13.000 €
13 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
10

9.500 €
9.50 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Iazurile judetu ...

Iazurile

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții