Proprietăți unice: 63
Proprietari: 63
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

27.500 €
17.19 € / mp

SomovaTeren intravilan

Somova

1.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

16.200 €

Vand 1800mp teren Letea 24 Rate Delta Dunarii

Letea

Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

7.500 €
15 € / mp

Teren Intravilan 500mp

I.C. Brătianu

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
5

22.000 €
17.96 € / mp

Teren de vanzare malul Dunarii | Zona Smardan

Smârdan

1.225 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

21.000 €
14.59 € / mp

Vand teren intravilan

I.C. Brătianu

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

85.000 €
85 € / mp

Vand teren 1000mp

Central, Tulcea

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

168.000 €
39.07 € / mp

VAND sau INCHIRIEZ FERMA in Salcioara, judet Tu ...

Sălcioara

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

9.000 €
18 € / mp

vand teren in Mineri

Mineri

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

vand teren intravilan in chilia veche

Chilia Veche

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

27.500 €
23.91 € / mp

Vand teren+Cladire

Văcăreni

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

0 €

Vand teren com. Somova jud. Tulcea 1106 mp

Somova

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €
48 € / mp

Teren 5000mp Tulcea CAP strada Fagului

Sud, Tulcea

5.000 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

25.000 €
2.28 € / mp

TEREN INTRAVILAN LOC. CEATALCHIOI, JUD.TULCEA

Ceatalchioi

10.953 mp
10.953 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

150.000 €
105.000 €
57.69 € / mp

Teren intravilan Dunăre

Murighiol

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.499 €
19.00 € / mp

TEREN CATALOI 500mp3 (urgent!)

Cataloi

500 mp teren
f.s. 30 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
24 € / mp

vand teren intravilan in chilia veche judet tul ...

Chilia Veche

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
0.70 € / mp

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, T ...

Nalbant

30.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

92.500 €
115.000 €
1,005.43 € / mp

Casă + Teren 4625 mp – Cataloi (10 min de Tulce ...

Cataloi

4.625 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.000 €
11.98 € / mp

Teren intravilan lunca

Ceamurlia de Jos

2.171 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

127.000 €
128.000 €
63.50 € / mp

Vand teren 2000 mp Crisan

Crișan

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

5.000 €
8.36 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Babadag

598 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

190.000 €
19 € / mp

OCAZIE : INTRAVILAN com. MURIGHIOL - 19 euro/m. ...

Murighiol

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

62.111 €
19 € / mp

OCAZIE:Teren intravilan Tulcea-19euro/m.p.

Central, Tulcea

3.269 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

56.000 €
28 € / mp

IN INIMA DELTEI-INTRAVILAN MURIGHIOL: 2000mp / ...

Murighiol

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

60.000 €
12 € / mp

OCAZIE; teren MAHMUDIA 12euro/m.p. Suprafata 50 ...

Mahmudia

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.000 €
12.50 € / mp

Intravilan Vulturu- Maliuc două terenuri alipit ...

Vulturu

1.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.850 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Somova

1.394 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.000 €
58.41 € / mp

Teren intravilan Mineri, Jud. Tulcea, suprafață ...

Mineri

856 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

47.500 €
32.16 € / mp

Ocazie! Ilganii de Jos, Nufaru, Intravilan, lib ...

Ilganii de Jos

1.477 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

16.200 €
9 € / mp

Teren Rate Delta Dunarii Letea

Central, Tulcea

1.800 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Județul Tulcea, direct de la proprietari

Județul Tulcea, cunoscut pentru peisajele sale naturale și Delta Dunării, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 5.000 euro și pot ajunge până la 369.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 56% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul mediu pe metru pătrat este de 18 euro, cu cele mai mari prețuri pe metru pătrat atingând 1.111 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 163 de zile, indicând o piață activă.

Județul Tulcea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având în vedere prețurile accesibile și diversitatea terenurilor disponibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Tulcea!