Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

5.000 €
8.36 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Babadag

598 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

5 €
0 € / mp

Teren de vanzare

Babadag

3.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
30 € / mp

ID 7259 Teren intravilan - Oras Babadag

Babadag

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.800 €
16.07 € / mp

Vand Teren intravilan in orasul Babadag (610m2)

Central, Babadag

La ~5km distanță

610 mp
610 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

34.000 €
11.89 € / mp

ID 7923 EXCLUSIVITATE - Oaza de lini?te in Vist ...

Visterna

La ~5km distanță

2.859 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
23

30.000 €
10.28 € / mp

Teren de vanzare in localitatea Zebil judetul T ...

Zebil

La ~5km distanță

2.917 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

10.000 €
2,500.00 € / mp

TEREN AGRICOL DE VÂNZARE – 4 HECTARE ...

Satu Nou

La ~5km distanță

4 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
7

49.300 €
8.50 € / mp

Teren intravilan (8,5 Euro/mp) Sat Visterna, ju ...

Sarichioi

La ~10km distanță

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

17.000 €
17 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 1000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

52.000 €
13 € / mp

Teren intravilan M. Kogalniceanu, 4000MP, la dr ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

13.000 €
13 € / mp

De vanzare teren intravilan situat in Comuna Mi ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 39 m
Agenție

Mai mult de un an
3

30.000 €
25.91 € / mp

ID 7805 Teren intravilan in Comuna Mihail Kogal ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

1.158 mp teren
f.s. 42 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

90.000 €
7.80 € / mp

ID 7905 Oportunitate investiție agro-indus ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

11.532 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
19.70 € / mp

Teren intravilan Mihail Kogalniceanu Tulcea

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

25.185 €
15 € / mp

ID 7850 EXCLUSIVITATE - TEREN INTRAVILAN LA SUP ...

Mihail Kogălniceanu

La ~15km distanță

1.679 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

25.000 €
10.87 € / mp

Teren intravilan ,sat LASTUNI 2300 mp

Lăstuni

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

10.000 €
10 € / mp

Vind teren Sarul Dornei

Sabangia

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

22 €
0.01 € / mp

Teren Salcioara/Jurilovca

Sălcioara

La ~20km distanță

4.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

21.000 €
0.70 € / mp

Vand teren extravilan agricol, 3 ha, Nalbant, T ...

Nalbant

La ~20km distanță

30.000 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

150 €
16.67 € / mp

Teren Delta Dunarii

Ceamurlia de Jos

La ~20km distanță

9,5 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

80.000 €
14.31 € / mp

Teren intravilan,sat Salcioara,com Jurilovca

Jurilovca

La ~20km distanță

5.592 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

500.000 €
355.87 € / mp

Teren 1405 mp + Magazie 338 mp/ Port Turistic J ...

Jurilovca

La ~20km distanță

1.405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

69.000 €
0.95 € / mp

Teren 7,3 ha Aghighiol langa lac

Agighiol

La ~20km distanță

73.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20.400 €
7.50 € / mp

Teren intravilan

Baia

La ~20km distanță

2.720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

92.500 €
115.000 €
1,005.43 € / mp

Casă + Teren 4625 mp – Cataloi (10 min de Tulce ...

Cataloi

La ~20km distanță

4.625 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

115.000 €
24.86 € / mp

Teren 4625 mp Cataloi (10 min de Tulcea)

Cataloi

La ~20km distanță

2 camere
4.625 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.499 €
19.00 € / mp

TEREN CATALOI 500mp3 (urgent!)

Cataloi

La ~20km distanță

500 mp teren
f.s. 30 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

35.000 €
0.75 € / mp

Teren extravilan agricol Iazurile Valea Nucaril ...

Valea Nucarilor

La ~25km distanță

46.398 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

21.000 €
14.59 € / mp

Vand teren intravilan

I.C. Brătianu

La ~25km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.000 €
58.41 € / mp

Teren intravilan Mineri, Jud. Tulcea, suprafață ...

Mineri

La ~30km distanță

856 mp teren
Intravilan