Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

123.840 €
120 € / mp

Teren intravilan Utvin, Timiș

Utvin

1.032 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
1

47.000 €
94 € / mp

Teren intravilan, 500 mp la asfalt, zona Utvin

Utvin

500 mp
500 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

14 ore în urmă
2

22.600 €
40 € / mp

Vand parcele teren intravilan Utvin, cu utilita ...

Utvin

565 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

47.000 €

Teren intravilan, 500 mp la asfalt, zona Utvin

Utvin

f.s. 12 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

23.000 €
1.28 € / mp

Teren agricol de vanzare, 17.900 mp, comuna Utv ...

Utvin

17.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

139.200 €
12 € / mp

Teren agricol de vanzare in localitatea Utvin

Utvin

11.600 mp teren
f.s. 43 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

298.344 €
124 € / mp

Teren de vanzare 2406 mp, strada principala, Ut ...

Utvin

2.406 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

81.000 €
89.40 € / mp

Teren de vanzare, 906 mp, Utvin, Timis

Utvin

906 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

71.900 €
119.83 € / mp

COMISION 0%, TEREN PREMIUM 600MP, CENTRU UTVIN, ...

Utvin

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

134.990 €
191.75 € / mp

COMISION 0%, Duplex 200 mp, Teren 704 mp, Utili ...

Utvin

704 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 129,500 € și 134.990 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

69.488 €
16 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan agricol, Utvin - 4 ...

Utvin

4.343 mp teren
f.s. 17.700000762939 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
2

66.000 €
110 € / mp

Toate utilitatile. Intravilan.

Utvin

600 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

47.000 €
94 € / mp

Teren Intravilan Utvin 500mp la asfalt

Utvin

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

72.000 €
100 € / mp

Teren intravilan de 720 mp, situat in Utvin

Utvin

720 mp
720 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

139.200 €
12 € / mp

Teren agricol de vanzare in localitatea Utvin

Utvin

11.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

298.344 €
124 € / mp

Teren de vanzare 2406 mp, strada principala, Ut ...

Utvin

2.406 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

81.000 €
89.40 € / mp

Teren de vanzare, 906 mp, Utvin, Timis

Utvin

906 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

50.000 €
62.50 € / mp

Vand teren intravilan Utvin 500mp

Utvin

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

86.070 €
95 € / mp

Proprietar vand teren intravilan in Localitatea ...

Utvin

906 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

219.825 €
25 € / mp

COMISION 0% Teren 8793 mp, extravilan agricol, ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

8.793 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

264.000 €
45.52 € / mp

Teren industrial Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

115.000 €
200 € / mp

Teren cu constructie POT 65% la principala Frai ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

575 mp
575 mp teren

Agenție

5 luni în urmă
3

80.000 €
55.90 € / mp

AV668 Teren intravilan, HALA BIROURI, zona INDU ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

1.431 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

402.627 €
332.750 €
53.88 € / mp

Teren intravilan servicii si depozitare | Freid ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

7.473 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

403.426 €
133.10 € / mp

Teren 3031 Mp, zona industriala, acces facil la ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

3.031 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

375.000 €
75 € / mp

Teren privat 5000mp.

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

885.000 €
50 € / mp

COMISION 0 | Teren intravilan | 17.700 mp | Zon ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

17.700 mp teren
f.s. 52 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
3

351.039 €
39 € / mp

Vand 9000 mp industrial Freydorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

9.001 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

264.000 €
45.52 € / mp

Teren industrial Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
7

110.900 €
115.500 €
20.16 € / mp

Teren extravilan, zona Freidorf-Șagului, Timișo ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Utvin, Județul Timiș

Utvin, situat în apropierea Timișoarei, oferă un mediu liniștit și accesibil pentru cei care caută să investească în terenuri. Această zonă beneficiază de o infrastructură bună și este ideală pentru dezvoltări rezidențiale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Utvin, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 72.000 euro, cu oferte care încep de la 25.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 190.995 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 100 euro, cu valori ce variază între 16 euro/m² și 130 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Utvin reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziții imobiliare, având prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Utvin?