Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

42.500 €
17 € / mp

Teren Extravilan Uliuc

Uliuc

2.500 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

46.000 €
16.04 € / mp

Vand teren de 2867mp in localitatea Uliuc

Uliuc

2.867 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
16.67 € / mp

Teren intrevilan 3000 mp Uliuc

Uliuc

3.000 mp
3.000 mp teren
f.s. 21 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
6

51.000 €
1.48 € / mp

Teren agricol de 34.500mp in Albina, Jude?ul Ti ...

Albina

La ~5km distanță

34.500 mp
34.500 mp teren
f.s. 115 m
Agenție

3 luni în urmă
6

74.990 €
15.00 € / mp

Teren extravilan - Cartier Armonia - Mosnita

Albina

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

34.500 €
45.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare Albina, Timis 759 m ...

Albina

La ~5km distanță

759 mp teren

Agenție

11 luni în urmă
1

13 €
0 € / mp

Oportunitate investitie Teren intravilan 3600 ...

Albina

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

49.900 €
83.17 € / mp

COMISION | Terenuri pentru duplex și blocuri lo ...

Albina

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

32.650 €
35.53 € / mp

Licitatie publica ANABI - Teren situat in local ...

Albina

La ~5km distanță

919 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

81.000 €
30 € / mp

Teren extravilan destinatie zona industrială- A ...

Albina

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
6

74.990 €
15.00 € / mp

Teren extravilan - Cartier Armonia - Mosnita

Albina

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Azi

160.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 4000 mp ,cu utilita?i ?i strad ...

Albina

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

29.990 €
59.98 € / mp

COMISION 0% Parcela Teren 500 mp cu toate utili ...

Albina

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

43.875 €
64.71 € / mp

PUZ Finalizat! Ultimele 4 parcele disponibile

Albina

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

Albina

La ~5km distanță

683 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

50.000 €
94.52 € / mp

Teren intravilan, 529 mp, P+1+M, drum acces fac ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

529 mp teren
f.s. 23 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

86.500 €
10 € / mp

Vând teren agricol extravilan

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

8.650 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,500 € și 865.000 €
Agenție

10 luni în urmă
3

66.500 €
61.63 € / mp

OPORTUNITATE INVESTITIE

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

1.079 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

52.500 €
35 € / mp

Teren Parcele Industriale Mosnita Noua

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

440.000 €

Vand 4 parcele la principala dupa nod centura M ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
6

112.003 €
92.565 €
137.77 € / mp

Mosnita Noua - teren pentru constructie 6aparta ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

163.650 €
150 € / mp

COMISION 0%, Teren 1100mp, Utilitati, Asfalt, S ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

1.091 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

96.900 €
147.04 € / mp

Teren in Mosnita Noua zona benzinariei Esso fa ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

659 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

160.000 €
177.78 € / mp

Parcela locuințe colective Calea Medves

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

48.000 €
49.900 €
72.18 € / mp

Teren Mo?ni?a Noua -Urseni de vanzare

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

665 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

90.737 €
135.43 € / mp

Teren de bloc, 670 mp cu toate utilitatile + au ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

670 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

923.150 €
149.89 € / mp

PUZ locuinte colective Moșnița Nouă

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

6.159 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

3.500.000 €
154.03 € / mp

PUZ parcele case, duplex, colective, Moșnița No ...

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

22.723 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

164.500 €
250 € / mp

Parcele teren locuinte colective – Moșnița Nouă

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

658 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

68.580 €
135 € / mp

Parcele teren intravilan – Moșnița Nouă

Moșnița Nouă

La ~5km distanță

508 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Uliuc, Județul Timiș

Uliuc, situat în Județul Timiș, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută să investească în terenuri pentru construcții sau agricultură. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această localitate, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte ce încep de la 42.500 euro și pot ajunge până la 63.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat variază între 17 și 25 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 167 de zile, indicând o piață stabilă.

Uliuc reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Uliuc!