Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
4

250.000 €
1,196.17 € / mp

🏗️ Teren de vânzare în ...

Take Ionescu, Timișoara

209 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

240.000 €
415.94 € / mp

teren in Timisoara langa ISHO

Take Ionescu, Timișoara

577 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
6

51.000 €
219.000 €
70.93 € / mp

Teren intravilan 719 m.p Timisoara, Bv. Take Io ...

Take Ionescu, Timișoara

719 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

34.150 €
50 € / mp

Cel mai nou cartier rezidențial din Mosnit ...

P-ța Victoriei, Timișoara

La ~5km distanță

683 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

765.500 €
799.90 € / mp

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

957 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

765.500 €
799.90 € / mp

Teren pentru constructie bloc P+7+1R I Semicent ...

Semicentral, Timișoara

La ~5km distanță

957 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
3

6.000.000 €
1,000.00 € / mp

Timisoara Central Teren 6.000mp | Oportunitate ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
299.73 € / mp

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

367 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

4.265.140 €
20 € / mp

Comision 0% Teren extravilan agricol 21,32 ha s ...

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

213.257 mp teren
f.s. 130 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
152.57 € / mp

Teren intravilan Ghiroda cu Cf de Timisoara 144 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

86.475 €
75 € / mp

Teren pentru investitie, P+4E Giroc

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

280.000 €
35 € / mp

Teren Remetea Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
35.33 € / mp

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

199.900 €
13.88 € / mp

Teren industrial. Pret excelent. COMISON ZERO!

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

14.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
19

138.000 €
59.77 € / mp

vand 2309 mp teren 100% construibil, pt diverse ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.309 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

291.480 €
30 € / mp

Teren extravilan agricol, 9716 mp, la DN69 Timi ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

250 €
0.31 € / mp

Parcela 800 mp. Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

200 €

Teren pentru locuinte colective

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.587.029 €
2.964.487 €
51.24 € / mp

Comision 0% Teren industrial, 7 ha, intravilan, ...

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

70.000 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500.000 €
200 € / mp

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Saca ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Beregsau Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

175.692 €
120.000 €
107.26 € / mp

1638mp-Acces direct la Calea Urseni-Teren pentr ...

Exterior Est, Timișoara

La ~5km distanță

1.638 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

22.850 €
31.82 € / mp

MT244 Teren intravilan, 718mp, cu UTILITATI - P ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

718 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

283.000 €
149.97 € / mp

Vand teren cu deschidere la Calea Sagului, intr ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.887 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

2.200.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, 20 000 mp, Torontalului

Central, Timișoara

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 333 m