Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
6

237.160 €
48.40 € / mp

TEREN INDUSTRIAL/COMERCIAL ZONA CENTURA NORD

Nord, Timișoara

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

245.000 €
306.25 € / mp

Teren 800 mp Timi?oara Nord de vanzare

Nord, Timișoara

800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

199.900 €
13.88 € / mp

Teren industrial. Pret excelent. COMISON ZERO!

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

14.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
24

4.265.140 €
20 € / mp

Comision 0% Teren extravilan agricol 21,32 ha s ...

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

213.257 mp teren
f.s. 130 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
3

6.000.000 €
1,000.00 € / mp

Timisoara Central Teren 6.000mp | Oportunitate ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
299.73 € / mp

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera

Ultracentral, Timișoara

La ~5km distanță

367 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

68.000 €

Vand parcela 618 mp GIROC

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

37.000 €

Teren urseni 5000 mp

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

86.475 €
75 € / mp

Teren pentru investitie, P+4E Giroc

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.153 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

220.000 €
152.57 € / mp

Teren intravilan Ghiroda cu Cf de Timisoara 144 ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

138.000 €
59.77 € / mp

vand 2309 mp teren 100% construibil, pt diverse ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

2.309 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

283.000 €
149.97 € / mp

Vand teren cu deschidere la Calea Sagului, intr ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.887 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

2.200.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, 20 000 mp, Torontalului

Central, Timișoara

La ~5km distanță

20.000 mp teren
f.s. 333 m
Agenție

Mai mult de un an
3

159.000 €
35.33 € / mp

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Central, Timișoara

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

25.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Beregsau Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.587.029 €
2.964.487 €
51.24 € / mp

Comision 0% Teren industrial, 7 ha, intravilan, ...

Sud, Timișoara

La ~5km distanță

70.000 mp teren
f.s. 200 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500.000 €
200 € / mp

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Saca ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

79.000 €
179.55 € / mp

vand teren dumbravita 79000 euro

Central, Timișoara

La ~5km distanță

440 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

280.000 €
35 € / mp

Teren Remetea Mare

Central, Timișoara

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €
50.99 € / mp

Fara Comision Teren Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

961 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

291.480 €
30 € / mp

Teren extravilan agricol, 9716 mp, la DN69 Timi ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

9.716 mp
9.716 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

215.000 €
210.99 € / mp

Vand teren duplex sau casa individuala, Dumbrav ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

250 €
0.31 € / mp

Parcela 800 mp. Timisoara

Central, Timișoara

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

200 €

Teren pentru locuinte colective

Central, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
56.89 € / mp

Teren intravilan, 791 mp, zona Sacalaz

Central, Timișoara

La ~5km distanță

791 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

360.000 €
1.20 € / mp

Teren arabil, 25 ha, Sinmihaiul Roman

Central, Timișoara

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

179.999 €
54.55 € / mp

Teren de vanzare la Dunare , intre Moldova Noua ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

3.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

180.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare 15 ha in Giarmata

Central, Timișoara

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

22.850 €
31.82 € / mp

MT244 Teren intravilan, 718mp, cu UTILITATI - P ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

718 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

35 €
0.01 € / mp

Pozitie atractiva-5300 mp

Exterior Nord, Timișoara

La ~5km distanță

5.300 mp teren