Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

11 ore în urmă
1

40.500 €
50 € / mp

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, la ...

Medicină, Timișoara

810 mp teren
Agenție

11 ore în urmă
1

67.750 €
50 € / mp

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche , ...

Medicină, Timișoara

1.355 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
2

260.000 €
359.61 € / mp

Teren de vanzare in Complex - Stadion. 723 mp.

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

723 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

1.030.000 €
598.84 € / mp

Teren cu PUZ - 32 Apartamente + 165 mp SAD

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

759.000 €
14,055.56 € / mp

Central Complex Studentesc Teren 759mp S+P+7E+R ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

759 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
2

18.890.000 €
400 € / mp

Teren comercial, rezidential, birouri de vanzar ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

47.225 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

295.000 €
279.000 €
380.65 € / mp

COMISION 0% Teren pentru BLOC de vanzare in zon ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

775 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.000 €
2.86 € / mp

Teren de inchiriat

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

999.990 €
583.08 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 1715 mp | Front 40 ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

999.990 €
583.08 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 1715 mp | Front 40 ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

1.715 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

95.000 €
363.98 € / mp

Teren in Complexul Studentesc. Urbanism. De van ...

Complex Studențesc, Timișoara

La ~5km distanță

261 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

39.000 €
50.91 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic ,776 mp,Fs. 17 ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

35.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satul ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

22.848 €
29.83 € / mp

Teren arabil 5000 mp lat 25m, Timisoara, zona i ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

38.500 €
50.26 € / mp

Teren 766 mp Becicherecu Mic

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

50.000 €
70.42 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic Cu Proiect Si ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

710 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

80.000 €
37.77 € / mp

Teren Intravilan in Zona Semicentrala, Becicher ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

2.118 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

36.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 600 mp,Utilita ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

105.000 €
5.83 € / mp

Vand Teren Extravilan Becicherecu Mic(zona indu ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

18.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

42.000 €
84 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 500mp,Fs14m,Ut ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

55.000 €
49.82 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satul ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.104 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

78.795 €
44.77 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare in Becicherecu Mic

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
46.67 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 750mp,F.S 19ml ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

105.000 €
5.83 € / mp

Vand Teren Extravilan Becicherecu Mic(zona indu ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

18.000 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

65.120 €
37 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.760 mp
1.760 mp teren
f.s. 44 m
Agenție

10 luni în urmă
3

39.000 €
50.91 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic ,776 mp,Fs. 17 ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

766 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

150.000 €
46.88 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 3200mp,F.S 40m ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare in Becicherecu Mic

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

65.120 €
37 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.760 mp teren