Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40 €
0 € / mp

Lot 6,3 ha la DN6, Remetea Mare - PUZ in lucru- ...

Lugojului, Timișoara

63.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

75.000 €
122.15 € / mp

Parcele 614 mp servicii+depozit. zona Cl Lugoju ...

Ghiroda

La ~5km distanță

614 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

699.000 €
66.98 € / mp

Vand 10436 mp teren industrial cu PUZ hala prod ...

Ghiroda

La ~5km distanță

10.436 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

75.000 €
122.15 € / mp

Parcele 614 mp servicii + depozitare zona Calea ...

Ghiroda

La ~5km distanță

614 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

185.000 €
66.07 € / mp

Teren de vanzare 2800mp, deschidere 14m ?i 17m

Ghiroda

La ~5km distanță

2.800 mp
2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

360.000 €
144 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidențială în Ghiroda

Ghiroda

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

549.000 €
15 € / mp

Teren de vanzare pe centura

Ghiroda

La ~5km distanță

36.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

252.000 €
20 € / mp

Vand teren, 12.600 mp, Ghiroda

Ghiroda

La ~5km distanță

12.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

140.000 €
200 € / mp

teren700m ptSAD sau casa cu SAD 140.000 str Mun ...

Ghiroda

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

235.000 €
469.06 € / mp

Casa cocheta, noua , parter, cu teren 501 mp, l ...

Ghiroda

La ~5km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

242.310 €
30 € / mp

Teren extravilan centura sud(Ghiroda)

Ghiroda

La ~5km distanță

8.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
6

365.508 €
36 € / mp

Teren strategic VGP Ghiroda investi?ie logistic ...

Ghiroda

La ~5km distanță

10.153 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

225.000 €
15 € / mp

Teren extravilan Cerneteaz

Ghiroda

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

30.000 €
3 € / mp

Vand schimb

Ghiroda

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

105.000 €
114.000 €
166.40 € / mp

Proprietar vand teren casa cu Proiect in Ghirod ...

Ghiroda

La ~5km distanță

631 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,000 € și 114.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

48.000 €
40.000 €
12 € / mp

Vand Teren

Aeroport, Timișoara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

95.000 €
80.000 €
106.98 € / mp

Vand parcela de teren 888mp Torontalului Timiso ...

Aeroport, Timișoara

La ~5km distanță

888 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi

265.750 €
250 € / mp

Vand teren intravilan

Lunei, Timișoara

La ~5km distanță

1.063 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă

300 €
0.07 € / mp

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare ...

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

4.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
2

1.250.000 €
251.46 € / mp

Teren de vanzare

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

4.971 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

77.000 €
109.84 € / mp

Proprietar, vând teren, construcții case, Zona ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90.150 €
150 € / mp

Teren zona Dumbravita padure lac cu Autorizatie ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

68.000 €
103.66 € / mp

teren intravilan 656 mp Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

656 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

76.000 €
102.98 € / mp

Vand teren 738mp2 Dumbravita, Timis

Dumbrăvița

La ~5km distanță

738 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

46.000 €
70.77 € / mp

Teren intravilan Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

51.840 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Dumbravita . TIMIS - 30 eur ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

140.400 €
164.98 € / mp

Teren 851 mp pe strada inchisa in zona A Dumbra ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

851 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 140,400 € și 153.780 €
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

152.000 €
203.48 € / mp

Vand teren pentru servicii P+2 Strada Mure? Dum ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

574.000 €
70 € / mp

Teren de vânzare zona logistică Dumbrăvița Timi ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

400 €
0.37 € / mp

Proprietar vand teren situat pe artera principa ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.079 mp teren