Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

640.000 €
290.91 € / mp

Teren intravilan, 2200 mp, Bucovina

Bucovina, Timișoara

2.200 mp
2.200 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

310.000 €
811.52 € / mp

Teren intravilan, 382 mp, Calea Torontalului

Bucovina, Timișoara

382 mp
382 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

425.000 €
303.57 € / mp

Teren cu suprafata de 1487 mp in Ronat! Negocia ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.050.000 €
450 € / mp

Vanzare teren Str. Garii 69000 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

69.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

250.000 €
250.75 € / mp

Proprietar, vând teren intravilan 997 mp, MEHAL ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

997 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

218.000 €
348.24 € / mp

Teren de vanzare-626mp+spa?iu comercial Blascov ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

626 mp
626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

169.999 €
340.00 € / mp

Teren de casă Blașcovici Timișoara

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

530.000 €
510.000 €
411.17 € / mp

Teren cu casa demolabila de vanzare zona centra ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

1.289 mp
1.289 mp teren
Agenție

8 luni în urmă

159.000 €
318 € / mp

Teren 500 mp Toate utilitatile Blascovici--Semi ...

Blașcovici, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

2.400.000 €
400 € / mp

Teren intravilan, 6.000 mp, zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 78 m
Agenție

Mai mult de un an
1

1.550.000 €
393.50 € / mp

Teren intravilan, 3939 mp, Zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

3.939 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
3

31.065 €
0.90 € / mp

Teren intravilan, 34.516 mp, Zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

34.516 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

650.000 €
579.84 € / mp

Teren cu AC, P+5E, zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

1.121 mp
1.121 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

119.993 €
125.500 €
239.99 € / mp

Teren de vanzare in Timisoara zona Braytim

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.550.000 €
393.50 € / mp

Teren intravilan, 3939 mp, Zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

3.939 mp
3.939 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

2.313.000 €
600 € / mp

COMISION 0%, Teren Locuinte Colective, (1-2S)+P ...

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

3.855 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.400.000 €
400 € / mp

Teren intravilan, 6.000 mp, zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

270.000 €
290.32 € / mp

Teren in zona Soarelui-Braytim, aproape de Sud ...

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

930 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.550.000 €
393.50 € / mp

Teren intravilan, 3939 mp, Zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

3.939 mp
3.939 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.313.000 €
600 € / mp

COMISION 0%, Teren Locuinte Colective, (1-2S)+P ...

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

3.855 mp
3.855 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.400.000 €
400 € / mp

Teren intravilan, 6.000 mp, zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
f.s. 78 m
Agenție

6 luni în urmă
5

75.000 €
3 € / mp

Vand Teren Extravilan Biled(zona industriala) 2 ...

Biled

La ~5km distanță

25.000 mp teren
f.s. 125 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

3.999.900 €
13.28 € / mp

Ferma complet utilată – 30 ha teren comasat cu ...

Biled

La ~5km distanță

301.252 mp
301.252 mp teren
Agenție

10 ore în urmă
1

40.500 €
50 € / mp

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, la ...

Medicină, Timișoara

La ~5km distanță

810 mp teren
Agenție

10 ore în urmă
1

67.750 €
50 € / mp

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche , ...

Medicină, Timișoara

La ~5km distanță

1.355 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

78.795 €
44.77 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

55.000 €
49.82 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satul ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

1.104 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
5

50.000 €
70.42 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic Cu Proiect Si ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

710 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

36.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 600 mp,Utilita ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

80.000 €
37.77 € / mp

Teren Intravilan in Zona Semicentrala, Becicher ...

Becicherecu Mic

La ~5km distanță

2.118 mp teren