Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi

37.000 €
12.98 € / mp

Teren intravilan

Tapia

2.850 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

La ~5km distanță

10.675 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~5km distanță

8.596 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

76.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
1

4.900 €
14 € / mp

Fara Comision Teren Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

40.600 €
7 € / mp

Teren extravilan cu acces de pe E 70 - Lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

35.000 €
65.54 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Central, Lugoj

La ~5km distanță

534 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

6 luni în urmă
4

910.000 €
26 € / mp

Teren strategic de 35.000 mp cu destina?ie indu ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

104.725 €
25 € / mp

Teren Intravilan - Lugoj 25 EURO mp

Lugoj

La ~5km distanță

4.189 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

1.600.000 €
20 € / mp

EXTRAVILAN Timisoara, Calea Sagului

Lugoj

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

301.600 €
313.200 €
26 € / mp

Teren edificabil de vanzare, in Lugoj, judetul ...

Periferie, Lugoj

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.840 €
5 € / mp

4.168 mp teren extravilan in Dealul Viilor

Vest, Lugoj

La ~5km distanță

4.168 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

27.000 €
1 € / mp

Teren extravilan LUGOJ

Lugoj

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

232.320 €
36.28 € / mp

Vanzare teren Lugoj_OMV Petrom

Sud-Vest, Lugoj

La ~5km distanță

6.403 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €
104.82 € / mp

Vand teren cu puz aprobat!

Lugoj

La ~5km distanță

2.385 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155.000 €
10.00 € / mp

De vanzare teren, centura Lugoj - A1

Periferie, Lugoj

La ~5km distanță

15.506 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
4

31.620 €
66.71 € / mp

Teren intravilan 2 loturi disponibile | Lugoj, ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Mare oportunitate,vand teren de case

Lugoj

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

260.000 €
20 € / mp

vand teren intravilan

Central, Lugoj

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

24.330 €
10 € / mp

Intravilan in BELINT

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.433 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

9.500 €
0.16 € / mp

Extravilan pietroasa mare

Central, Lugoj

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

51.500 €
34.36 € / mp

INTRAVILAN Costeiu (5 Km de Lugoj)

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.499 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

316.525 €
55 € / mp

PUZ Aprobat - Investitie sigura !!!

Central, Lugoj

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

84.000 €
113.21 € / mp

Teren de vanzare in Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

742 mp teren
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Vanzare teren intravilan lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
4

15.000 €
5.17 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 2.900 mp, in sat S ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

13.500 €
9.64 € / mp

Teren de vinzare

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
9

205.000 €
2.69 € / mp

Vand teren

Lugoj

La ~5km distanță

76.200 mp teren