Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

150.000 €
200 € / mp

Teren de vanzare intravilan 750 mp sannicolauu ...

Central, Sânnicolau Mare

750 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

11,58 mp
11,58 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

360.000 €
33.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Sânnicolau Mare, ...

Sud, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

85.000 €
45.02 € / mp

TEREN PE MALUL RÂULUI ARANCA SÂNNICOLAU MARE 0% ...

Central, Sânnicolau Mare

La ~5km distanță

1.888 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
10

3.250.000 €
81.25 € / mp

Ferma zootehnică funcțională, populată cu peste ...

Cenad

La ~5km distanță

40.000 mp
40.000 mp teren
Agricol
Agenție

3 luni în urmă

3.300 €
1.16 € / mp

Teren de vanzare in Dudestii Vechi

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

2.835 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

14.990 €
14.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, doua frontu ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

12.990 €
12.99 € / mp

Teren intravilan in Dudestii Vechi, - 29.72 ml ...

Dudeștii Vechi

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

1.390.000 €
3.38 € / mp

Teren industrial 42 ha Vama Nadlac

Periferie, Nădlac

La ~15km distanță

411.749 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

23.000 €
8.27 € / mp

Doua parcele de teren intravilan 5562 mp pentru ...

Central, Nădlac

La ~15km distanță

2.781 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

99.730 €
2.14 € / mp

Teren cu potențial de vânzare 46,600mp lângă in ...

Vest, Nădlac

La ~15km distanță

46.600 mp teren
f.s. 64 m
Agricol
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
17

490.000 €
61.25 € / mp

Teren intravilan cu potenzial Arad Sud, DN69, A ...

Sud-Est, Nădlac

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

160.000 €
180.000 €
64 € / mp

NĂDLAC | Teren 1.15 HA lângă Autostradă | 2.500 ...

Exterior Vest, Nădlac

La ~15km distanță

11.467 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

231.600 €
21,054.55 € / mp

Teren folosinta conditii speciale | Oportunitat ...

Șeitin

La ~15km distanță

11,58 mp teren
f.s. 193 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

60.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan in Seitin, 4 hectare de vanza ...

Șeitin

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.000 €
48.89 € / mp

TEREN DE VANZARE in comuna Periam - 450 mp

Periam

La ~20km distanță

450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
30

125.000 €
25 € / mp

Teren spectaculos la Periam Port

Periam

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
32

125.000 €
25 € / mp

Teren pe malul Mureșului- oportunități multiple

Periam

La ~20km distanță

5.000 mp teren
f.s. 156 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.000 €
48.89 € / mp

TEREN DE VANZARE in comuna Periam - 450 mp

Periam

La ~20km distanță

450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

644.204 €
532.400 €
87.53 € / mp

Teren și hale pe calea Aradului în Periam

Periam

La ~20km distanță

7.360 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
1

12.475 €
11.56 € / mp

Teren intravilan Valcani, Timis

Vălcani

La ~20km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan Comlosu Mare

Comloșu Mare

La ~20km distanță

981 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

65.000 €
3.27 € / mp

Teren intravilan pretabil parc fotovoltaic, de ...

Semlac

La ~25km distanță

19.895 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

22.000 €
16.37 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 1344 mp

Semlac

La ~25km distanță

1.344 mp
1.344 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

35.500 €
12.33 € / mp

De vanzare Teren intravilan Semlac Arad 2.888mp

Semlac

La ~25km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

110.000 €
157.14 € / mp

Teren de vanzare

Beba Veche

La ~25km distanță

700 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sânnicolau Mare, Județul Timiș

Sânnicolau Mare, situat în județul Timiș, este o localitate accesibilă și plină de oportunități pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari. Această zonă oferă un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 52.000 euro, cu oferte care încep de la 23.320 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 308.025 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 60% din oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 213 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 112 zile, indicând o piață activă.

Sânnicolau Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Verifică acum terenurile de vânzare în Sânnicolau Mare!