Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Azi
10

70.000 €
20 € / mp

De vanzare in Sânmartinu Sârbesc, com Peciu Nou ...

Sânmartinu Sârbesc

3.500 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
28

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Sânmartinu Sârbesc

58.340 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

50.000 €
50.20 € / mp

Teren intravilan in Dinias, 996mp, gard de beto ...

Diniaș

La ~5km distanță

996 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

94.999 €
34.35 € / mp

Teren intravilan 2766 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

2.766 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

43.000 €
28.05 € / mp

Teren 1533 mp Peciu Nou/Dinias

Diniaș

La ~5km distanță

1.533 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Diniaș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

75.000 €
20.66 € / mp

Teren de vanzare 3631 mp | Dinia?, jud. Timi?

Diniaș

La ~5km distanță

3.631 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

75.000 €
20.66 € / mp

Teren de vanzare 3631 mp | Dinia?, jud. Timi?

La ~5km distanță

3.631 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.500 €
0.19 € / mp

Teren agricol arabil sat Rudna comuna Giulvaz j ...

Giulvăz

La ~5km distanță

40.060 mp
40.060 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

319.000 €
1.28 € / mp

Teren arabil, 25 ha, Giulvaz-Foeni, front strad ...

Giulvăz

La ~5km distanță

250.000 mp
250.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

108.000 €
3 € / mp

Teren 36.000 mp în Peciu Nou

Peciu Nou

La ~10km distanță

36.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
4

90.000 €
3 € / mp

Teren 30.000 mp cu acces asfaltat – Peciu Nou

Peciu Nou

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
1

591.018 €
6 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovol ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

98.503 mp teren
Agenție

7 luni în urmă

500.000 €
1.25 € / mp

40 ha agricol , teren fertil , compact !!!

Peciu Nou

La ~10km distanță

400.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

803.700 €
15,455.77 € / mp

BG136-Teren Agricol 53 ha comasat-DJ 593A-Jud.T ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

52 mp
52 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

10.907 €
0.59 € / mp

Terenuri extravilane Peciu Nou jud Timis

Peciu Nou

La ~10km distanță

18.456 mp
18.456 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

26.500 €
32.96 € / mp

Teren Intravilan Peciu Nou Jud. Timis

Peciu Nou

La ~10km distanță

804 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

36.990 €
46.35 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren de 798 mp in Peciu ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

798 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

715.131 €
7.26 € / mp

Teren 98.503 mp, de vanzare, ideal parc fotovo ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

98.503 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.200 €
39.93 € / mp

PARCELE DE VANZARE, OPORTUNITATE DE INVESTITIE

Peciu Nou

La ~10km distanță

606 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

40.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 1000 mp in Dinias 20km de Timi ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

229.990 €
3.94 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 58.340 mp, in ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

58.340 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

591.018 €
6 € / mp

Teren 98.503 mp, intravilan, ideal parc fotovol ...

Peciu Nou

La ~10km distanță

98.503 mp
98.503 mp teren
Bancă
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

10.666 €
0.58 € / mp

Terenuri extravilane Peciu Nou jud Timis

Peciu Nou

La ~10km distanță

18.456 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
1

29.820 €
42 € / mp

PECIU NOU, TEREN 710 MP TOATE UTILITATILE

Peciu Nou

La ~10km distanță

710 mp teren
f.s. 32 m
Intravilan
Agenție

4 luni în urmă
3

59.000 €
84.29 € / mp

Teren intravilan 700mp posibilitate investitie

Peciu Nou

La ~10km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Cebza

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

49.900 €
52.25 € / mp

Teren intravilan 955 mp Sanmihaiu German

Sânmihaiu German

La ~10km distanță

955 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

40.500 €
57.61 € / mp

Teren Intravilan Imprejmuit in Sanmihaiu German

Sânmihaiu German

La ~10km distanță

703 mp teren
f.s. 26 m