Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

20.685 €
35 € / mp

Vanzare teren intravilan Padureni(Timis)

Pădureni (Jebel)

591 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

593 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni (Jebel)

2.650 mp
2.650 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

535 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

24.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

6.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

665 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

6.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

3.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

La ~5km distanță

3.346 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

30.000 €
20 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

16.500 €

Vand teren cu fundatie intabulata

Jebel

La ~5km distanță

Agenție

5 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

40.100 €
25 € / mp

Teren intravilan cu casa, camera si bucatarie, ...

Jebel

La ~5km distanță

1.604 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

8.500 €
0.34 € / mp

Vand teren extravilan jebel

Jebel

La ~5km distanță

24.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

17.000 €
45.21 € / mp

Vand teren intravilan in Jebel, Timis

Jebel

La ~5km distanță

376 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~5km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~5km distanță

1.570 mp
1.570 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~5km distanță

26.900 mp teren
Agenție

Azi
4

49.600 €
32 € / mp

Vand teren in centrul comunei jebel 22 km pina ...

Jebel

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

94.050 €
45 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie Teren cu pozi? ...

Jebel

La ~5km distanță

2.090 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~5km distanță

26.900 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
11

29.990 €
23.07 € / mp

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

54.990 €
19.36 € / mp

Teren intravilan 2840 mp cu fundatie - Jebel

Jebel

La ~5km distanță

2.840 mp
2.840 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

24.200 €
0.90 € / mp

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hecta ...

Jebel

La ~5km distanță

26.900 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.250.500 €
35 € / mp

Teren | Ideal pentru Hale de Productie sau Depo ...

Șag

La ~5km distanță

64.300 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Pădureni-Jebel, Județul Timiș

Pădureni-Jebel, situat în Județul Timiș, oferă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru liniștea sa și accesibilitatea la facilități locale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 74.000 euro, cu oferte ce încep de la 16.490 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile terenurilor pot ajunge până la 349.990 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 25 euro, cu valori ce variază între 8 euro și 88 euro, oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 170 de zile, indicând o piață stabilă.

Pădureni-Jebel reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile!