Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

La ~5km distanță

1.359 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

La ~5km distanță

1.359 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

90.160 €
23 € / mp

Teren 3920 mp, de vanzare, ideal casa de vacant ...

Herneacova

La ~5km distanță

3.920 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

0 €

Parcele pentru case Domeniile Herneacova intre ...

Herneacova

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

74.900 €
25.86 € / mp

Teren intravilan pentru investitie, 2896 mp, He ...

Herneacova

La ~5km distanță

2.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

9.000 €
0.02 € / mp

Proprietar 40 ha Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

9.000 €
0.05 € / mp

Proprietar Teren langa Domeniile Herneacova

Herneacova

La ~5km distanță

182.000 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agenție

8 luni în urmă
3

70.000 €
17.88 € / mp

Teren 3,916mp Herneacova / Strada Gheorghe Groz ...

Herneacova

La ~5km distanță

3.916 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

21.000 €
2.10 € / mp

Teren Salciua Noua (comuna Pischia) 10.000mp

Sălciua Nouă

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
8

24.500 €
3.60 € / mp

TEREN REMETEA MICĂ, JUDEȚUL TIMIȘ

Remetea Mică

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
9

50.500 €
4.17 € / mp

Teren intravilan + extravilan în Remetea Mică

Remetea Mică

La ~10km distanță

12.100 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
1

38.000 €
1.90 € / mp

Teren 20.000 mp Bencecu de Sus Front DC60

Bencecu de Sus

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

38.000 €
1.90 € / mp

Teren 20.000 mp Bencecu de Sus Front DC60

Bencecu de Sus

La ~10km distanță

20.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
3.02 € / mp

Teren extravilan 4300mp in Bogda, jude?ul Timi?

Bogda

La ~10km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

36.602 €
30.250 €
8.68 € / mp

Teren intravilan 4,215mp Tes / comuna Brestovat

Teș

La ~10km distanță

4.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

11.600 €
20 € / mp

AGROVILLAGE - Parcele 580-780mp in Brestovat - ...

Brestovăț

La ~10km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900.000 €
0.90 € / mp

PROPRIETAR vand 100ha Teren Agricol , Timis, zo ...

Brestovăț

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

156.800 €
0.80 € / mp

Teren 20 ha vestul Romaniei – ideal plantație a ...

Brestovăț

La ~10km distanță

196.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

85.000 €
8.62 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 1 ha | Recas

Vest, Recaș

La ~10km distanță

9.858 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
2

60.500 €
55 € / mp

Proprietar- Teren central

Central, Recaș

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

31.000 €
41.72 € / mp

Teren intravilan 743 mp Reca?

Central, Recaș

La ~10km distanță

743 mp teren
f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

49.000 €
0.77 € / mp

Proprietar vand teren agricol langa Nadas - Her ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

64.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

140.400 €
12 € / mp

Teren cu front la drumul european 11700mp

Recaș

La ~10km distanță

11.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.700 €
39.97 € / mp

Teren intravilan 743 mp în Recaș &#82 ...

Nord, Recaș

La ~10km distanță

743 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

46.900 €
0.70 € / mp

Teren de vanzare Recas

Exterior Est, Recaș

La ~10km distanță

67.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
4

38.450 €
25 € / mp

Teren 1538 mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

1.538 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

21.825 €
25 € / mp

Teren 874mp în zona industrială

Periferie, Recaș

La ~10km distanță

873 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
16

27.000 €
43.97 € / mp

BG124-Teren cu Aut.Constr Proiect Casa parter 6 ...

Central, Recaș

La ~10km distanță

614 mp
614 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

12.000 €
1.12 € / mp

COMISION 0% Terenuri agricole 10.750mp si 700mp ...

Vest, Recaș

La ~10km distanță

10.750 mp teren
f.s. 64 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

69.900 €
6.99 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 1 ha | Recas

Central, Recaș

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren