Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

4 luni în urmă
6

40.000 €
27.78 € / mp

De vanzare parcela teren constructie casa

Murani

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

78.000 €
23.76 € / mp

Vand teren in Murani

Murani

3.283 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

76.250 €
25 € / mp

Vand teren intravilan in localitatea Murani

Murani

3.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
6

96.000 €
24.97 € / mp

Teren de 3844 mp cu proiect autorizat pt casa i ...

Pișchia

La ~5km distanță

3.844 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

17.000 €
0.87 € / mp

Vand teren arabil 1.95 ha Pischia-Murani

Pișchia

La ~5km distanță

19.500 mp
19.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.000 €
48.67 € / mp

Teren intravilan in Pischia | 768 mp | 33.000 E ...

Pișchia

La ~5km distanță

678 mp teren

Agenție

5 luni în urmă
1

43.500 €
1,450.00 € / mp

De vanzare: 2 parcele de teren extravilan agric ...

Pișchia

La ~5km distanță

30 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
48.67 € / mp

Teren intravilan in Pischia | 768 mp | 33.000 E ...

Pișchia

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

750.000 €
15 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala langa padu ...

Pișchia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
f.s. 370 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.248.000 €
12 € / mp

Teren extravilan 104000 mp la Asfalt in Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

104.000 mp teren
f.s. 191 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.276.800 €
12 € / mp

Teren extravilan 106400 mp la Asfalt in Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

106.400 mp teren
f.s. 191 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
23.58 € / mp

Proprietar vand teren intravilan pentru duplex

Pișchia

La ~5km distanță

848 mp
848 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

99.000 €
3.38 € / mp

Vand 29.300 mp langa padure si lac Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

29.300 mp
29.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

128.250 €
4.50 € / mp

Vand 28.500 mp la iesirea din Pischia spre Mura ...

Pișchia

La ~5km distanță

28.500 mp
28.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €

Teren Industrial, 10.000 m, Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

f.s. 80 m
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
48.67 € / mp

Teren intravilan in Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

678 mp
678 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

255.000 €
15.78 € / mp

Teren 16.157 mp cu poten?ial reziden?ial pozi?i ...

Pișchia

La ~5km distanță

16.157 mp
16.157 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
14

34.900 €
22.03 € / mp

Teren intravilan 1.584 mp | 2 fronturi stradale ...

Pișchia

La ~5km distanță

1.584 mp
1.584 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

27.500 €
25 € / mp

Vand teren si cabana pe malul lacului de la Pis ...

Pișchia

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

35.000 €
93.33 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească demolabila ...

Pișchia

La ~5km distanță

375 mp teren
Construcții
Agenție

21 ore în urmă

140.000 €
7 € / mp

Vand teren zona autostrazilor

Pișchia

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren Industrial, 10.000 m, Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren Industrial, 10.000 m, Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

1.248.000 €
12 € / mp

Teren extravilan 104000 mp la Asfalt in Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

104.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

8.500 €
0.44 € / mp

Vand teren Pischia Murani

Pișchia

La ~5km distanță

19.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €
6.84 € / mp

Teren ideal ca investiție, 19000 mp, în Pișchia ...

Pișchia

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

130.000 €
6.84 € / mp

Teren ideal ca investitie, 19000 mp, in Pischia ...

Pișchia

La ~5km distanță

19.000 mp
19.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

22.500 €
15 € / mp

Parcele teren intravilan 1500mp la 15euro/mp in ...

Pișchia

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

17.000 €
1.34 € / mp

Teren extravilan

La ~5km distanță

12.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

100.000 €
10 € / mp

teren Pischia

Pișchia

La ~5km distanță

10.000 mp teren