Proprietăți unice: 18
Proprietari: 18
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

129.250 €
110 € / mp

Teren generos pentru duplex triplex sau casă cu ...

Moșnița Nouă

1.175 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

140.000 €
170.32 € / mp

Teren de vanzare cu AC pentru duplex

Moșnița Nouă

822 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

70.000 €
75.000 €
123.67 € / mp

Teren intravilan (duplex) Urseni - Mosnita Noua

Moșnița Nouă

566 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

44.000 €
42.000 €
66.07 € / mp

PROPRIETAR – Vând teren intravilan Urseni / Mos ...

Moșnița Nouă

666 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 42,000 € și 44.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

80.000 €
106.38 € / mp

Teren Mosnita Noua, ideal investitie sau constr ...

Moșnița Nouă

752 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

50.000 €
80.65 € / mp

Teren Mosnita Veche langa Serena 3

Moșnița Nouă

620 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

53.000 €
75.61 € / mp

Parcele cu utilitate de vânzare în noul cartier ...

Moșnița Nouă

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

86.500 €
10 € / mp

Vând teren agricol extravilan

Moșnița Nouă

8.650 mp teren
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 86,500 € și 865.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

202.800 €
130 € / mp

Vând două terenuri rezidențiale adjacente, fiec ...

Moșnița Nouă

1.560 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

35.344 €
47 € / mp

Teren Mosnita numar cadastral Cc74/1/1/48 intra ...

Moșnița Nouă

752 mp teren
f.s. 12 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

77.500 €
122.43 € / mp

Teren de vanzare in Mosnita Noua cu utilitati i ...

Moșnița Nouă

633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

71.680 €
112 € / mp

Teren intravilan 640 mp cu utilita?i

Moșnița Nouă

640 mp
640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

57.500 €
56.500 €
57.39 € / mp

Propietar vand parcela foarte generoasa de 1002 ...

Moșnița Nouă

1.002 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

59.000 €
78.25 € / mp

Teren mosnita noua cu proiect duplex si fundati ...

Moșnița Nouă

754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

169.900 €
93.97 € / mp

Teren Industrial cu Certificat de Urbanism 1808 ...

Moșnița Nouă

1.808 mp
1.808 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

65.000 €
67.000 €
82.38 € / mp

Teren de vanzare Mosnita Noua

Moșnița Nouă

789 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

107.600 €
200 € / mp

Teren pentru casa in Mosnita Noua la intrare di ...

Moșnița Nouă

538 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

123.690 €

Teren pentru bloc, Mosnita-Calea Urseni

Moșnița Nouă

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

220.000 €
349.21 € / mp

Teren premium – 630 mp – Posibilitate Duplex – ...

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
180.81 € / mp

Vand teren situat in Calea Buziasului la princi ...

Buziașului, Timișoara

La ~5km distanță

719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

44.400 €
3 € / mp

teren extravilan 1,48ha

Moșnița Veche

La ~5km distanță

14.800 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

72.000 €
100.28 € / mp

Teren 2 fronturi Mosnita Veche

Moșnița Veche

La ~5km distanță

718 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €
30.88 € / mp

Vand 2 parcele de teren Mosnita Veche

Moșnița Veche

La ~5km distanță

1.619 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

32.650 €
35.53 € / mp

Licitatie publica ANABI - Teren situat in local ...

Albina

La ~5km distanță

919 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

70.000 €
100 € / mp

Teren Timi?oara

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Vand teren agricol extravilan (7200 mp), Mosnit ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

86.250 €
115 € / mp

Vand Teren pentru casa pe Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

82.500 €
110 € / mp

Parcele de 750mp in Timișoara

Rudicica

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

160 €
0.15 € / mp

Teren intravilan Giroc

Rudicica

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

46.000 €
16.04 € / mp

Vand teren de 2867mp in localitatea Uliuc

Uliuc

La ~5km distanță

2.867 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Moșnița Nouă, Județul Timiș

Moșnița Nouă, situată în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera liniștită, ideală pentru familii. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 75.000 euro, cu oferte care încep de la 50.800 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri variate: Cele mai scumpe terenuri pot ajunge până la 865.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 29% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază semnificativ, de la 5 euro până la 898 euro, reflectând diversitatea terenurilor disponibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 130 de zile, indicând o piață activă.

Moșnița Nouă reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile direct de la proprietari!