Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

10.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

3.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~5km distanță

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

130 €
0.01 € / mp

Lugoj - Proprietar - Teren intravilan, 1 ha, de ...

Lugoj

La ~5km distanță

10.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €
104.82 € / mp

Vand teren cu puz aprobat!

Lugoj

La ~5km distanță

2.385 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

260.000 €
20 € / mp

vand teren intravilan

Central, Lugoj

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Vanzare teren intravilan lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Mare oportunitate,vand teren de case

Lugoj

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

32.500 €
81.25 € / mp

Vand teren cu proiect costeiu langa Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
24 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Lugojel la 4 ...

Exterior Vest, Lugoj

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

76.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

130 €
0.01 € / mp

Lugoj - Proprietar - Teren intravilan, 1 ha, de ...

Lugoj

La ~5km distanță

10.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €
104.82 € / mp

Vand teren cu puz aprobat!

Lugoj

La ~5km distanță

2.385 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155.000 €
10.00 € / mp

De vanzare teren, centura Lugoj - A1

Periferie, Lugoj

La ~5km distanță

15.506 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

232.320 €
36.28 € / mp

Vanzare teren Lugoj_OMV Petrom

Sud-Vest, Lugoj

La ~5km distanță

6.403 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

652.400 €
14 € / mp

DE VANZARE teren 4,66 ha la Centura Lugojului

Hezeriș

La ~10km distanță

46.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

26.500 €
23.900 €

Teren intravilan de vanzare in Hezeris - 1810 m ...

Hezeriș

La ~10km distanță

Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,900 € și 26.500 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100.860 €
34.78 € / mp

Teren de vanzare

Coșteiu

La ~10km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

La ~15km distanță

11.000 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12 €
0 € / mp

Teren intravilan la lacul Surduc

Fârdea

La ~15km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

18.585 €
5 €
5 € / mp

Teren 3717mp Europa 70 40m front stradal

Căvăran

La ~20km distanță

3.717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24.900 €

teren intravilan superb

Sinersig

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.999 €
8.43 € / mp

Vand Teren Extravilan in Gladna Montana

Gladna Montană

La ~20km distanță

2.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

8.900 €
9.00 € / mp

Vand teren intravilan, zona centrala, 989 mp, S ...

Duleu

La ~25km distanță

989 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

La ~25km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.985 €
5 € / mp

Vand teren extravilan, 4197 mp,

Valeapai

La ~25km distanță

4.197 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

18.500 €
0.81 € / mp

Vand teren agricol Buzias

Central, Buziaș

La ~30km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~30km distanță

600 mp
600 mp teren