Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

10.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

3.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

2.052.000 €
27 € / mp

Teren situat la centura localitatii Lugoj

Lugoj

La ~5km distanță

76.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

130 €
0.01 € / mp

Lugoj - Proprietar - Teren intravilan, 1 ha, de ...

Lugoj

La ~5km distanță

10.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €
104.82 € / mp

Vand teren cu puz aprobat!

Lugoj

La ~5km distanță

2.385 mp teren

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

155.000 €
10.00 € / mp

De vanzare teren, centura Lugoj - A1

Periferie, Lugoj

La ~5km distanță

15.506 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

38.500 €
35.65 € / mp

OFERTA la primele 2 parcele

Vest, Lugoj

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

232.320 €
36.28 € / mp

Vanzare teren Lugoj_OMV Petrom

Sud-Vest, Lugoj

La ~5km distanță

6.403 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.900 €
14 € / mp

Fara Comision Teren Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

301.600 €
313.200 €
26 € / mp

Teren edificabil de vanzare, in Lugoj, judetul ...

Periferie, Lugoj

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

118.452 €
12 € / mp

Teren la Centura pe partea cu orasul

Nord-Est, Lugoj

La ~5km distanță

9.871 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

125.000 €
108.89 € / mp

Teren Intravilan - Curti Constructii

Sud-Est, Lugoj

La ~5km distanță

1.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

20.840 €
5 € / mp

4.168 mp teren extravilan in Dealul Viilor

Vest, Lugoj

La ~5km distanță

4.168 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
1

27.000 €
1 € / mp

Teren extravilan LUGOJ

Lugoj

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

450.000 €
81.82 € / mp

Teren central la asfalt cu toate utilitatile, L ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

260.000 €
20 € / mp

vand teren intravilan

Central, Lugoj

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.330 €
10 € / mp

Intravilan in BELINT

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.433 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

9.500 €
0.16 € / mp

Extravilan pietroasa mare

Central, Lugoj

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

51.500 €
34.36 € / mp

INTRAVILAN Costeiu (5 Km de Lugoj)

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.499 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

316.525 €
55 € / mp

PUZ Aprobat - Investitie sigura !!!

Central, Lugoj

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

44.715 €
5 € / mp

INTRAVILAN in Sacosu Mare - Central

Central, Lugoj

La ~5km distanță

8.943 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

148.920 €
60 € / mp

Comision 0%-teren intravilan central LUGOJ

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.482 mp
2.482 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

148.920 €
60 € / mp

Comision 0%-teren intravilan central Lugoj

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.482 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

330.000 €
57.34 € / mp

Teren cu PUZ - Aproximativ 100 Apartamente

Central, Lugoj

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

6.710 €
5 € / mp

INTRAVILAN in Ohaba Forgaci

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.342 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

8.450 €
5 € / mp

INTRAVILAN in Ohaba Forgaci

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

60.431 €
7 € / mp

EXTRAVILAN pe strada Tapiei

Central, Lugoj

La ~5km distanță

8.633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

33.960 €
1.20 € / mp

Teren 28,300mp Lugoj / DN centura ocolitoare a ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

28.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

8.000 €
0.80 € / mp

Vand livada 10 Ha cu fs la soseau pincipala 400 ...

Central, Lugoj

La ~5km distanță

10.000 mp teren