Proprietăți unice: 8
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

69.060 €
12 € / mp

Teren de vânzare Lugoj

Sud-Est, Lugoj

5.755 mp teren
f.s. 42 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

60.000 €
24 € / mp

Vand 2.500 mp teren intravilan in Lugojel la 4 ...

Exterior Vest, Lugoj

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

32.500 €
81.25 € / mp

Vand teren cu proiect costeiu langa Lugoj

Central, Lugoj

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

260.000 €
20 € / mp

vand teren intravilan

Central, Lugoj

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Mare oportunitate,vand teren de case

Lugoj

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

250.000 €
104.82 € / mp

Vand teren cu puz aprobat!

Lugoj

2.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

130 €
0.01 € / mp

Lugoj - Proprietar - Teren intravilan, 1 ha, de ...

Lugoj

10.774 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

0 €

Vanzare teren intravilan lugoj

Lugoj

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
1

27.000 €
1 € / mp

Teren extravilan LUGOJ

Lugoj

La ~5km distanță

27.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

148.920 €
60 € / mp

Comision 0%-teren intravilan central LUGOJ

Central, Lugoj

La ~5km distanță

2.482 mp
2.482 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

6.710 €
5 € / mp

INTRAVILAN in Ohaba Forgaci

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.342 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

8.450 €
5 € / mp

INTRAVILAN in Ohaba Forgaci

Central, Lugoj

La ~5km distanță

1.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

60.431 €
7 € / mp

EXTRAVILAN pe strada Tapiei

Central, Lugoj

La ~5km distanță

8.633 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

26.500 €
23.900 €

Teren intravilan de vanzare in Hezeris - 1810 m ...

Hezeriș

La ~5km distanță

Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,900 € și 26.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

652.400 €
14 € / mp

DE VANZARE teren 4,66 ha la Centura Lugojului

Hezeriș

La ~5km distanță

46.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

La ~5km distanță

10.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100.860 €
34.78 € / mp

Teren de vanzare

Coșteiu

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24.900 €

teren intravilan superb

Sinersig

La ~15km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

La ~20km distanță

11.000 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12 €
0 € / mp

Teren intravilan la lacul Surduc

Fârdea

La ~20km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

8.900 €
9.00 € / mp

Vand teren intravilan, zona centrala, 989 mp, S ...

Duleu

La ~20km distanță

989 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

La ~25km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

La ~25km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.999 €
8.43 € / mp

Vand Teren Extravilan in Gladna Montana

Gladna Montană

La ~25km distanță

2.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

18.500 €
0.81 € / mp

Vand teren agricol Buzias

Central, Buziaș

La ~25km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~25km distanță

600 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

18.585 €
5 €
5 € / mp

Teren 3717mp Europa 70 40m front stradal

Căvăran

La ~25km distanță

3.717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

20.985 €
5 € / mp

Vand teren extravilan, 4197 mp,

Valeapai

La ~25km distanță

4.197 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €

Teren cu livada de vanzare Sarbova, pozi?ie exc ...

Sârbova

La ~25km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Lugoj, Județul Timiș

Lugoj, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 141.000 euro, cu oferte care încep de la 260.000 euro și pot ajunge până la 313.698 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 34 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 47 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Lugoj o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 113 zile, ceea ce sugerează o piață activă.