Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

29.282 €
24.200 €
58.56 € / mp

Comision 0 - Jimbolia - Parcele case / Spatii s ...

Jimbolia

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

175.000 €
6.02 € / mp

Teren de vanzare

Central, Jimbolia

29.070 mp
29.070 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

23.800 €
25.000 €
29.75 € / mp

Teren intravilan Jimbolia pentru casa

Central, Jimbolia

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

170.000 €
500 € / mp

Vand hala 340 mp - Jimbolia

Central, Jimbolia

340 mp
Dezvoltator

10 luni în urmă
1

42.840 €
21,420.00 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Jimbolia_20.000 ...

Sud, Jimbolia

2 mp teren
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

21.990 €
21.99 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Chece ...

Checea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

24.000 €
8 € / mp

De vanzare teren casa

Checea

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

8.000 €
9.66 € / mp

Teren intravilan comuna Checea

Checea

La ~10km distanță

828 mp teren

Agenție

10 luni în urmă
3

15.000 €
15.29 € / mp

Teren intravilan Comlosu Mare

Comloșu Mare

La ~15km distanță

981 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

32.000 €

Teren INTRAVILAN de vanzare 3007 mp, Cenei

Cenei

La ~15km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

31.658 €
22 € / mp

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Cenei

La ~15km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

31.658 €
22 € / mp

Teren 1,439mp Bobda / Strada Principala

Bobda

La ~20km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

70.000 €
17.30 € / mp

AX1152 Beregsau Mic, Teren Intravilan Pentru Co ...

Beregsău Mic

La ~20km distanță

4.046 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500 €
0 € / mp

430 ha teren pentru panouri fotovoltaic sau eol ...

Uivar

La ~20km distanță

Agenție

6 luni în urmă
5

75.000 €
3 € / mp

Vand Teren Extravilan Biled(zona industriala) 2 ...

Biled

La ~20km distanță

25.000 mp teren
f.s. 125 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

3.999.900 €
13.28 € / mp

Ferma complet utilată – 30 ha teren comasat cu ...

Biled

La ~20km distanță

301.252 mp
301.252 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

310.000 €
811.52 € / mp

Teren intravilan, 382 mp, Calea Torontalului

Bucovina, Timișoara

La ~25km distanță

382 mp
382 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

39.500 €
30.38 € / mp

Teren 1300 mp, Beregsău Mare

Beregsău Mare

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

104.990 €
10.50 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan agricol 1 ha, Bere ...

Beregsău Mare

La ~25km distanță

10.000 mp teren
f.s. 46 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

27.990 €
45.07 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Bereg ...

Beregsău Mare

La ~25km distanță

621 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

27.990 €
45.07 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Bereg ...

Beregsău Mare

La ~25km distanță

621 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

40.000 €
30.77 € / mp

Parcela de teren, ideala pentru casa, sp 1300 m ...

Beregsău Mare

La ~25km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

250.000 €
250.75 € / mp

Proprietar, vând teren intravilan 997 mp, MEHAL ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

31.050.000 €
450 € / mp

Vanzare teren Str. Garii 69000 mp

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

69.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

425.000 €
303.57 € / mp

Teren cu suprafata de 1487 mp in Ronat! Negocia ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

218.000 €
348.24 € / mp

Teren de vanzare-626mp+spa?iu comercial Blascov ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

626 mp
626 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

530.000 €
510.000 €
411.17 € / mp

Teren cu casa demolabila de vanzare zona centra ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

1.289 mp
1.289 mp teren
Agenție

8 luni în urmă

159.000 €
318 € / mp

Teren 500 mp Toate utilitatile Blascovici--Semi ...

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

169.999 €
340.00 € / mp

Teren de casă Blașcovici Timișoara

Blașcovici, Timișoara

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

1.550.000 €
393.50 € / mp

Teren intravilan, 3939 mp, Zona Soarelui

Soarelui, Timișoara

La ~25km distanță

3.939 mp teren
f.s. 40 m