Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 5
Agenție

3 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

1.570 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

1.570 mp
1.570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

8.500 €
0.34 € / mp

Vand teren extravilan jebel

Jebel

24.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

1.570 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

26.900 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

24.200 €
0.90 € / mp

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hecta ...

Jebel

26.900 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

3.346 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

54.990 €
19.36 € / mp

Teren intravilan 2840 mp cu fundatie - Jebel

Jebel

2.840 mp
2.840 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

26.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

29.990 €
23.07 € / mp

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

94.050 €
45 € / mp

Oportunitate unica de investi?ie Teren cu pozi? ...

Jebel

2.090 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

16.500 €

Vand teren cu fundatie intabulata

Jebel

Proprietar
Comision 0%

Azi
1

30.000 €
20 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

535 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni – oportu ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
3

20.755 €
35 € / mp

Teren intravilan Padureni

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

240.000 €
8 € / mp

Teren ideal pentru dezvoltare zona industriala

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

110.000 €
17.19 € / mp

LX242 Teren Padureni-posibilitate dezmembrare

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
7

19.990 €
30.06 € / mp

Teren intravilan 665 mp cu Puz aprobat - Padure ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

349.990 €
14.17 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.7 ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

105.990 €
16.56 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 6400 mp la drum as ...

Pădureni (Jebel)

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~10km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Central, Ciacova

La ~10km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

15.000.000 €
10 € / mp

teren de vanzare extravilan in localitatea Lieb ...

Liebling

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Azi

34.000 €
23.13 € / mp

Teren intravilan

Liebling

La ~10km distanță

1.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
2

12.500 €
0.83 € / mp

Teren extravilan Folea Timis

Folea

La ~10km distanță

15.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Jebel, Județul Timiș

Jebel, situat în Județul Timiș, este o localitate în plină dezvoltare, cunoscută pentru atmosfera sa liniștită și accesibilitatea față de orașele din apropiere. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 27.000 euro, cu oferte ce încep de la 19.999 euro, ceea ce face ca Jebel să fie o opțiune accesibilă în comparație cu prețul mediu național de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 93.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori variind între 1 euro/m² și 39 euro/m², ceea ce reflectă diversitatea opțiunilor disponibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 92 de zile, indicând o piață activă.

Jebel reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, fie pentru construcții rezidențiale, fie pentru investiții. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectul tău!