Proprietăți unice: 14
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

66.400 €
4 € / mp

Teren extravilan Giroc negociabil

Giroc

16.600 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

45.900 €
70.51 € / mp

Proprietar persoană fizică vând teren în Chișod ...

Giroc

651 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300.000 €
30 € / mp

Teren langa viitoarea Autostrada A9

Giroc

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.073.295 €
45 € / mp

Oportunitate dezvoltare -Teren 23.851 mp cu PUZ ...

Giroc

23.851 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

75.000 €
150 € / mp

Teren construcții de vânzare în Giroc, Județul ...

Giroc

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

75.000 €
5.77 € / mp

Proprietar vand teren agricol in Giroc langa pa ...

Giroc

13.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

101.700 €
20.76 € / mp

Vand 4900 mp teren extravilan Giroc /TM

Giroc

4.900 mp teren
f.s. 16 m
Pășune
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1.120.000 €
70 € / mp

Teren extravilan, Giroc

Giroc

16.000 mp
16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

442.000 €
85 € / mp

Teren intravilan in zona industriala

Giroc

5.200 mp
5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

15 €
0 € / mp

Vand teren langa complex Flonta Giroc

Giroc

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

66.000 €
3.98 € / mp

Teren Giroc 16600 mp, investitie, comision 0%

Giroc

16.600 mp
16.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150.000 €

Teren Giroc centura

Giroc

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

700.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Giroc

35.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

28.535 €
65 € / mp

Teren intravilan in puz padure giroc-manastire

Giroc

439 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

677.250 €
35 € / mp

Vand 19350mp teren intravilan cu PUZ in sat Chi ...

Chișoda

La ~5km distanță

19.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

936.000 €
1.023.750 €
320 € / mp

Teren 2925 mp PUZ S+P+3E Musicescu – 45 apart. ...

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

2.925 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

154.700 €
269.98 € / mp

Teren premium

Braytim, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

650.000 €
250.87 € / mp

Teren Intravilan de vanzare | Calea Martirilor ...

Girocului, Timișoara

La ~5km distanță

2.591 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

82.500 €
110 € / mp

Parcele de 750mp in Timișoara

Rudicica

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

160 €
0.15 € / mp

Teren intravilan Giroc

Rudicica

La ~5km distanță

1.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

155.000 €
270.51 € / mp

Teren PREMIUM

Ciarda Roșie, Timișoara

La ~5km distanță

573 mp
573 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

70.000 €
100 € / mp

Teren Timi?oara

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

86.250 €
115 € / mp

Vand Teren pentru casa pe Calea Urseni

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

0 €

Vand teren agricol extravilan (7200 mp), Mosnit ...

Calea Urseni, Timișoara

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.054.500 €
380 € / mp

Teren 2775 mp Timisoara PUZ S+P+3E, 42 ap + spa ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

2.775 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

267.840 €
155 € / mp

Teren intravilan rezidential P+4 sau comercial, ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

1.728 mp teren
f.s. 16 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 267,840 € și 286.595 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

765.000 €
45 € / mp

Teren industrial Calea Sagului - zona Monlandys ...

Șagului, Timișoara

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.500.000 €
200 € / mp

Oportunitate!!! 5 hectare, DN56A Timisoara-Saca ...

Central, Timișoara

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

750.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Central, Timișoara

La ~5km distanță

50.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Giroc, Județul Timiș

Giroc, situat în apropierea Timișoarei, este o localitate în plină dezvoltare, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera liniștită. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 168.000 euro, cu oferte ce încep de la 101.700 euro, ceea ce indică o zonă cu prețuri ridicate comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 120 euro, cu valori variind între 12 euro și 250 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.
  • Timp mediu de listare: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Giroc reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-o zonă în dezvoltare, cu acces facil la Timișoara. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Giroc!