Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

37.940 €
1 € / mp

Teren cu PUZ aprobat pentru Stație de mixturi ...

Giarmata

La ~5km distanță

37.940 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
1.20 € / mp

Teren de vanzare, 50000 mp Agricol , acces u?or

Giarmata

La ~5km distanță

50.000 mp
50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
88.11 € / mp

Vind teren

Giarmata

La ~5km distanță

681 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

62.000 €
100.32 € / mp

Teren intravilan cu toate utilitatile, pretabil ...

Giarmata

La ~5km distanță

618 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
10

80.000 €
72.40 € / mp

Teren Intravilan 1.105 mp Giarmata Ideal Constr ...

Giarmata

La ~5km distanță

1.105 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

85.500 €
95 € / mp

Teren intravilan Giarmata-Vii 900 mp

Giarmata

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

52.500 €
75 € / mp

Vând teren în Cerneteaz, la 12 km distanta de T ...

Cerneteaz

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
10 € / mp

Vand Teren

Aeroport, Timișoara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

95.000 €
80.000 €
106.98 € / mp

Vand parcela de teren 888mp Torontalului Timiso ...

Aeroport, Timișoara

La ~5km distanță

888 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 95.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

68.000 €
103.66 € / mp

teren intravilan 656 mp Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

656 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

46.500 €
72.66 € / mp

URGENT teren intravilan in Dumbravita, la 3 min ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

574.000 €
70 € / mp

Teren de vânzare zona logistică Dumbrăvița Timi ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

8.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90.150 €
150 € / mp

Teren zona Dumbravita padure lac cu Autorizatie ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

46.000 €
70.77 € / mp

Teren intravilan Dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

140.400 €
164.98 € / mp

Teren 851 mp pe strada inchisa in zona A Dumbra ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

851 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 140,400 € și 153.780 €
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

51.840 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Dumbravita . TIMIS - 30 eur ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

1.728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

76.000 €
102.98 € / mp

Vand teren 738mp2 Dumbravita, Timis

Dumbrăvița

La ~5km distanță

738 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

152.000 €
203.48 € / mp

Vand teren pentru servicii P+2 Strada Mure? Dum ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

747 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

77.000 €
109.84 € / mp

Proprietar, vând teren, construcții case, Zona ...

Dumbrăvița

La ~5km distanță

701 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

300 €
0.07 € / mp

Vindem teren in zona Lipovei,pentru dezvoltare ...

Lipovei, Timișoara

La ~5km distanță

4.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40 €
0 € / mp

Lot 6,3 ha la DN6, Remetea Mare - PUZ in lucru- ...

Lugojului, Timișoara

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

38.500 €
70 € / mp

Vand teren intravilan Remetea Mare

Remetea Mare

La ~10km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

14 €
0 € / mp

Teren Remetea Mare

Remetea Mare

La ~10km distanță

9.500 mp teren
f.s. 63 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
16

82.680 €
120 € / mp

TEREN CONSTRUCTII CU PROIECT

Remetea Mare

La ~10km distanță

689 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

3.468.150 €
350 € / mp

Teren Premium pentru Dezvoltare Rezidențială - ...

Remetea Mare

La ~10km distanță

9.909 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

153.000 €
45 € / mp

Teren intravilan pentru casa 3400 MP cu priveli ...

Ianova

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

60.000 €
1.20 € / mp

Teren agricol de vanzare, 50000 mp, acces usor

Ianova

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

54.000 €
2 € / mp

Teren 2,7 ha situat in Ianova , Remetea Mare

Ianova

La ~10km distanță

27.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

58.812 €
39 € / mp

Propietar, vand teren 1508 mp Ianova

Ianova

La ~10km distanță

1.508 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

699.000 €
66.98 € / mp

Vand 10436 mp teren industrial cu PUZ hala prod ...

Ghiroda

La ~10km distanță

10.436 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Giarmata Vii, Județul Timiș

Giarmata Vii, situat în apropierea Timișoarei, este o zonă în plină dezvoltare, ideală pentru cei care caută oportunități de investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 70.000 euro, ceea ce este considerat un nivel de accesibilitate mediu comparativ cu prețul mediu național de 58.367 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 99 euro, cu valori variind între 22 euro/m² și 122 euro/m².
  • Oferte accesibile: Aproximativ 22% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de achiziție.

Giarmata Vii reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având în vedere prețurile competitive și accesibilitatea zonei. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Giarmata Vii?