Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
9

15.000 €
22.000 €
10.25 € / mp

Casă cu teren de 1.463 mp în Ghizela, Timiș – C ...

Ghizela

1.463 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

799.000 €
1.06 € / mp

Teren agricol, comasat, irigat, 755000 mp, lana ...

Ghizela

755.500 mp
755.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

24.500.000 €
25.000.000 €
1.39 € / mp

De vanzare plantatie de alun, pe rod, situata i ...

Hisiaș

La ~5km distanță

Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
8

11.600 €
20 € / mp

AGROVILLAGE - Parcele 580-780mp in Brestovat - ...

Brestovăț

La ~5km distanță

580 mp
580 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

156.800 €
0.80 € / mp

Teren 20 ha vestul Romaniei – ideal plantație a ...

Brestovăț

La ~5km distanță

196.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

900.000 €
0.90 € / mp

PROPRIETAR vand 100ha Teren Agricol , Timis, zo ...

Brestovăț

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
3

36.602 €
30.250 €
8.68 € / mp

Teren intravilan 4,215mp Tes / comuna Brestovat

Teș

La ~5km distanță

4.215 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Belinț

La ~10km distanță

12.108 mp
12.108 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

700.000 €
27.58 € / mp

Teren cu potential turistic si energetic - 25.3 ...

Belinț

La ~10km distanță

25.383 mp
25.383 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

400.000 €
25 € / mp

Vand/Schimb Livada Belint 16000mp

Belinț

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

27.000 €
9.97 € / mp

Teren intravilan 2.707 mp, Belint

Belinț

La ~10km distanță

2.707 mp
2.707 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

390.000 €
400.000 €
24.38 € / mp

Teren intravilan 16.000 mp | Livada mixta | Fro ...

Belinț

La ~10km distanță

16.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 390,000 € și 400.000 €
Agenție

4 zile în urmă
24

400.000 €
25 € / mp

Vand/Schimb Livada Belint 16000mp

Belinț

La ~10km distanță

16.000 mp teren
f.s. 85 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~10km distanță

12.108 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

52.000 €
4.29 € / mp

Comision 0 - teren Chizatau - FS E70 intrare Ch ...

Chizătău

La ~10km distanță

12.108 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

101.250 €
4.50 € / mp

Teren intravilan Balint 22.500 mp

Balinț

La ~10km distanță

22.500 mp teren
f.s. 235 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

La ~10km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

316.948 €
341.020 €
0.79 € / mp

Teren arabil de 40 hectare în Secaș, Timiș

Secaș

La ~10km distanță

401.200 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
1

57.000 €
14.06 € / mp

Doua parcele teren, Localitatea Vizma, 55 km de ...

Secaș

La ~10km distanță

4.054 mp
4.054 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

20.000 €
0.80 € / mp

Terenuri extravilane de vânzare – Vizma & Crivo ...

Secaș

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.800 €
33 € / mp

Teren de vanzare loc.Topolovatu Mare,jud.Timis

Topolovățu Mare

La ~10km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

16.200 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

20.547 €
9 € / mp

Teren intravilan langa lugoj

Țipari

La ~10km distanță

2.283 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

16.000 €
9.09 € / mp

Vand teren Intravilan in Ohaba Forgaci 1760mp

Ohaba-Forgaci

La ~10km distanță

1.760 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100.860 €
34.78 € / mp

Teren de vanzare

Coșteiu

La ~15km distanță

2.900 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
3

100.000 €
72.128 €
0.89 € / mp

Teren arabil de 11,3 hectare în Bara, Timiș

Bara

La ~15km distanță

112.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

109.000 €
0.87 € / mp

Teren extravilan, 125000 mp, Timis!

Bara

La ~15km distanță

125.000 mp
125.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

14.500 €
7.20 € / mp

Teren intravilan 2014 mp, localitatea Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

2.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Construcții