Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

17.265 €
2.99 € / mp

Vand teren intravilan in Gaiul Mic 5755mp

Gaiu Mic

5.775 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

20.000 €
13.91 € / mp

Vand teren intravilan 1438 mp in Denta, jud. Ti ...

Denta

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol de vanzare

Deta

La ~10km distanță

33.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

87.990 €
3.52 € / mp

Teren industrial de vanzare de 25.000 mp, zona ...

Est, Deta

La ~10km distanță

25.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

49.200 €
60 € / mp

Teren intravilan, 820 mp, Padure Giroc

Central, Deta

La ~10km distanță

820 mp
820 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

290.000 €
3.01 € / mp

Teren arabil intravilan in localitatea Deta

Vest, Deta

La ~10km distanță

96.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.000 €
5.18 € / mp

Comision 0% - Percosova, teren intravilan 2.122 ...

Percosova

La ~10km distanță

2.122 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

6.950 €
4.44 € / mp

OCAZIE!!! Teren intravilan 1565 mp, toate utili ...

Banloc

La ~10km distanță

1.565 mp teren
Agenție

Ieri

10.500 €
7.30 € / mp

Vad teren pt casa in Banloc

Banloc

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

49.536 €
16 € / mp

teren intravilan

Gherman

La ~10km distanță

3.096 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

30.000 €
13.90 € / mp

Teren intravilan situat in com. Livezile, situa ...

Livezile

La ~15km distanță

2.158 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Birda

La ~20km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
119.000 €
12.37 € / mp

Teren Intravilan Birda -Sangeorge de vanzare

Birda

La ~20km distanță

9.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
15.05 € / mp

Teren Voiteg (30km de Timisoara)

Voiteg

La ~20km distanță

1.993 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
23.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Voiteg – Oportun ...

Voiteg

La ~20km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

11.000 €
14.16 € / mp

Vand 36% din teren cu casa demolabila in satul ...

Ghilad

La ~20km distanță

777 mp
777 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
11.94 € / mp

Teren mare in centrul comunei

Ghilad

La ~20km distanță

9.211 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

48.000 €
13.15 € / mp

Teren generos I comision 0% I Ghilad

Ghilad

La ~20km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

8.000 €
2.87 € / mp

Vand teren in ghilad langa gara 2784mp

Ghilad

La ~20km distanță

2.784 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

18.005 €
9.14 € / mp

Teren intravilan ,loc de casă

Ghilad

La ~20km distanță

1.970 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Azi

25.000 €
10 € / mp

Vand teren

Ghilad

La ~20km distanță

2.500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

210.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~25km distanță

13.625 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

190.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~25km distanță

13.625 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

95.000 €
27.83 € / mp

Gradina exceptionala in Sculia Gataia

Central, Gătaia

La ~25km distanță

3.414 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

12.500 €
0.83 € / mp

Teren extravilan Folea Timis

Folea

La ~25km distanță

15.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Central, Ciacova

La ~25km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

15.000 €
1 € / mp

Vand livada 1.5 ha Ciacova

Central, Ciacova

La ~25km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

51.768 €
8 € / mp

Teren intravilan in sat Obad

Obad

La ~25km distanță

6.471 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

2.000 €
1 € / mp

De vanzare teren intravilan Rudna, Comuna Giulv ...

Rudna

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~30km distanță

4.650 mp teren
Construcții