Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
2

66.000 €
60 € / mp

Teren- BUCOVAT- 1100mp

Dumbrava

1.100 mp
1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
9

29.700 €
55 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

4.481 €
0.78 € / mp

Cota de 3/4 din teren extravilan, Loc Lugoj, Ju ...

Central, Făget

La ~5km distanță

5.755 mp
5.755 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
19

64.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 1.600 mp cu deschidere la lac ...

Central, Făget

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~10km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

La ~10km distanță

11.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

5 luni în urmă
9

124.950 €
10.50 € / mp

Teren lacul Surduc - Fardea

Fârdea

La ~10km distanță

11.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
5.79 € / mp

Surduc, teren curti si gradina, 4.316 mp in loc ...

Fârdea

La ~10km distanță

4.316 mp
4.316 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35.000 €
41.000 €
76.09 € / mp

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

La ~10km distanță

460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12 €
0 € / mp

Teren intravilan la lacul Surduc

Fârdea

La ~10km distanță

11.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

0 €

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

La ~10km distanță

Agenție

4 luni în urmă
2

23.000 €
11.19 € / mp

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Fârdea

La ~10km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Buteni

Fârdea

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

104.990 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare 6000 mp cu iesire la Lac Surdu ...

Fârdea

La ~10km distanță

6.000 mp teren
f.s. 50 m
Pădure
Extravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 104,990 € și 105.000 €
Agenție

11 luni în urmă
5

16.200 €
44.38 € / mp

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

La ~10km distanță

360 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 16,200 € și 16.425 €
Agenție

4 luni în urmă
3

23.000 €
11.19 € / mp

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Gladna Română

La ~10km distanță

2.056 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.999 €
8.43 € / mp

Vand Teren Extravilan in Gladna Montana

Gladna Montană

La ~10km distanță

2.964 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
34

189.000 €
22.58 € / mp

Oportunitate unică pentru afacerea ta în Margin ...

Margina

La ~10km distanță

8.369 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

13.000 €
2.26 € / mp

Teren intravilan Dubesti

Ohaba Lungă

La ~15km distanță

5.754 mp
5.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

26.500 €
23.900 €

Teren intravilan de vanzare in Hezeris - 1810 m ...

Hezeriș

La ~15km distanță

Intravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,900 € și 26.500 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

652.400 €
14 € / mp

DE VANZARE teren 4,66 ha la Centura Lugojului

Hezeriș

La ~15km distanță

46.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

6.006 €
3.11 € / mp

Teren intravilan arabil-com. Dumbrava, jud. Tim ...

Nădrag

La ~20km distanță

1.931 mp
1.931 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

38.844 €
9 € / mp

INTRAVILAN in loc Radmanesti si un CADOU

Rădmănești

La ~20km distanță

4.316 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

25.896 €
6 € / mp

INTRAVILAN in sat Radmanesti

Rădmănești

La ~20km distanță

4.316 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

103.152 €
12 € / mp

Teren de 8.596 mp de vanzare in Lugojel

Lugojel

La ~20km distanță

8.596 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

136.500 €
35 € / mp

Teren intravilan 3900mp

Lugojel

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

21.350 €
2 € / mp

imobiliare terenuri

Lugojel

La ~20km distanță

10.675 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

101.250 €
4.50 € / mp

Teren intravilan Balint 22.500 mp

Balinț

La ~20km distanță

22.500 mp teren
f.s. 235 m
Intravilan
Agricol