Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

66.960 €
80 € / mp

Teren casa 837mp Cernateaz- vatra satului

Cerneteaz

837 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
15

1.299.900 €
13.68 € / mp

Ferma Zootehnică Mixtă – Cernateaz, Timiș | 9,5 ...

Cerneteaz

95.000 mp
95.000 mp teren
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

249.900 €
24.99 € / mp

Teren industrial Cerneteaz

Cerneteaz

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
1

249.900 €
24.99 € / mp

Teren industrial Cerneteaz

Cerneteaz

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
5

57.800 €
74.97 € / mp

Parcele teren intravilan duplex/ case insiruite ...

Covaci

La ~5km distanță

771 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

50.050 €
65 € / mp

Teren Covaci-770-1540 mp la asfalt

Covaci

La ~5km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

190.000 €
95 € / mp

Covaci - Teren Intravilan

Covaci

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

76.960 €
65 € / mp

COMISION 0% Parcela de teren intravilan 1184 MP ...

Covaci

La ~5km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

63.000 €
69.38 € / mp
59.000 €

Vand teren in sat Covaci.908mp.Pret 63000 Euro ...

Covaci

La ~5km distanță

908 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

58.880 €
80 € / mp

Teren 736mp Covaci / Drumul nou

Covaci

La ~5km distanță

736 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

47.000 €
67.14 € / mp

Teren intravilan| Covaci

Covaci

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

40.000 €
80 € / mp

Teren 500mp Covaci / Drumul nou

Covaci

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

489.000 €
34.93 € / mp

Teren industrial de vânzare Covaci | 14.000 mp ...

Covaci

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

464.688 €
36 € / mp

Covaci - teren industrial 12908 mp - fron strad ...

Covaci

La ~5km distanță

12.908 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

464.688 €
36 € / mp

Covaci - teren industrial 12908 mp - fron strad ...

Covaci

La ~5km distanță

12.908 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
71.96 € / mp

Teren pretabil pentru spatii agrement 3738 mp | ...

Covaci

La ~5km distanță

3.738 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

45.285 €
69.99 € / mp

Teren pentru individuala sau duplex 647mp | Cov ...

Covaci

La ~5km distanță

647 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 45,285 € și 50.000 €
Agenție

1 lună în urmă
3

45.285 €
69.99 € / mp

Teren pentru individuala sau duplex 647mp | Cov ...

Covaci

La ~5km distanță

647 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

35.310 €
55 € / mp

Parcele de teren intravilan, duplex/individuala ...

Covaci

La ~5km distanță

642 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

44.600 €
60.03 € / mp

COMISION 0% Vanzare teren intravilan, 743 mp - ...

Covaci

La ~5km distanță

743 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 44,600 € și 55.440 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

99.990 €
59.98 € / mp

COMISION 0% Vanzare/schimb cu apartament, teren ...

Covaci

La ~5km distanță

1.667 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

48.990 €
61.86 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Covaci - Utilitati ...

Covaci

La ~5km distanță

792 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

74.900 €
50.27 € / mp

Teren intravilan 1490mp | SAD | Covaci

Covaci

La ~5km distanță

1.490 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

269.000 €
71.96 € / mp

Teren pretabil pentru spatii agrement 3738 mp | ...

Covaci

La ~5km distanță

3.738 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

800.000 €
57.14 € / mp

teren industrial de vanzare

Giarmata

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

47.000 €
78.86 € / mp

Teren Intravilan Servicii- Giarmata-Vii -str. T ...

Giarmata

La ~5km distanță

596 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

79.500 €
57.86 € / mp

Teren intravilan 1374 mp,Giarmata,comision 0

Giarmata

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

129.000 €
170.41 € / mp

Teren pentru spalatorie auto, in comuna Giarma ...

Giarmata

La ~5km distanță

757 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

64.900 €
40.56 € / mp

Giarmata - teren intravilan constructie casa - ...

Giarmata

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

258.368 € + TVA
64 € + TVA / mp

Teren ind 4.037 zona HAMILTON-HELLA_Giarmata

Giarmata

La ~5km distanță

4.037 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Cerneteaz, Județul Timiș

Cerneteaz, situat în apropierea Timișoarei, beneficiază de un acces facil la infrastructura urbană, fiind o zonă în dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această localitate, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 249.000 euro, cu oferte ce încep de la 64.800 euro, ceea ce indică o zonă de înaltă calitate în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 95.000 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 40 euro, cu valori ce variază între 14 euro/m² și 45 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Cerneteaz reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri, având un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?