Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
9

59.990 €
11.77 € / mp

Lot 8 Parcele Intravilan | Oras Buzias | Oportu ...

Central, Buziaș

5.095 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

161.000 €
7 € / mp

Teren intravilan, front 60 ml, 23.000 mp, Buzia ...

Central, Buziaș

23.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

161.000 €
7 € / mp

Teren intravilan, front 60 ml, 23.000 mp, Buzia ...

Central, Buziaș

23.000 mp
23.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

66.960 €
80 € / mp

Teren casa 837mp Cernateaz- vatra satului

Central, Buziaș

837 mp
837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

18.500 €
0.81 € / mp

Vand teren agricol Buzias

Central, Buziaș

22.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

185.000 €
71.62 € / mp

Teren intravilan CENTRAL Buzias, 2583mp

Buziaș

2.583 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.01 € / mp

Oferim pentru arendare 14.000 mp teren in Buzia ...

Buziaș

14.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.03 € / mp

Oferim pentru arendare parcela de 6.700 mp tere ...

Buziaș

6.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.02 € / mp

Oferim pentru arendare 8.700 mp teren arabil in ...

Buziaș

8.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

200 €
0.01 € / mp

De arendat terenuri agricole in jude?ul Timi?

Central, Buziaș

14.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
7

28.000 €
23.51 € / mp

Teren cu livada de vanzare Sarbova, pozitie exc ...

Racovița

La ~5km distanță

1.191 mp
1.191 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €
10 € / mp

Vand 2 terenuri intravilane Hitias

Racovița

La ~5km distanță

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.574 €
13 € / mp

Teren intravilan in Sarbova,judetul Timis

Sârbova

La ~5km distanță

2.198 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
23.51 € / mp

Teren cu livadă de vânzare – Sârbova, poziție e ...

Sârbova

La ~5km distanță

1.191 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €

Teren cu livada de vanzare Sarbova, pozi?ie exc ...

Sârbova

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
7

12.000 €
9.02 € / mp

Teren intravilan

Drăgoiești

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

44.500 €
37.39 € / mp

Teren intravilan 1190 mp | Dragsina (langa Albi ...

Chevereșu Mare

La ~10km distanță

1.190 mp
1.190 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

225.000 €
8.33 € / mp

Teren 27000 mp, ideal centru seniori,liziera pa ...

Chevereșu Mare

La ~10km distanță

27.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă

30.000 €
4.23 € / mp

Teren in sinersig 7090mp

Sinersig

La ~10km distanță

7.091 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

24.900 €

teren intravilan superb

Sinersig

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

1 €
0 € / mp

Teren intravilan 719mp / Loc. Nitchidorf ! / Lo ...

Nițchidorf

La ~10km distanță

719 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

18.000 €

DE VANZARE: 1.448 MP DE LINI?TE PURA LA NI?CHID ...

Nițchidorf

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €
15.29 € / mp

Teren de vânzare în Nițchidorf – 1.439 mp

Nițchidorf

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

22.000 €

Teren de vanzare in Ni?chidorf 1.439 mp

Nițchidorf

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €
12.43 € / mp

DE VÂNZARE: 1.448 MP DE „LINIȘTE PURĂ” LA NIȚCH ...

Nițchidorf

La ~10km distanță

1.448 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

16.000 €
9.09 € / mp

Vand teren Intravilan in Ohaba Forgaci 1760mp

Ohaba-Forgaci

La ~15km distanță

1.760 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

700.000 €
7,000.00 € / mp

Teren Agricol Extravilan Darova

Darova

La ~15km distanță

100 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
9

25.000 €
23.58 € / mp

Darova, Teren Intravilan 1060 Mp., Str. Princip ...

Darova

La ~15km distanță

1.060 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

220.000 €
397.11 € / mp

Teren Bloc, S+P+4+M, 554mp, zona Modern

Timocului-Șaguna, Timișoara

La ~15km distanță

554 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

550.000 €

Teren comasat 50 ha, Bazo?ul Nou, la 18 km de T ...

Bazoș

La ~15km distanță

f.s. 80 m

Terenuri de vânzare în Buziaș, Județul Timiș

Buziaș, o stațiune balneară cunoscută pentru izvoarele sale minerale și parcurile frumoase, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 42.000 euro, cu oferte ce încep de la 18.500 euro și ajung până la 185.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, având un preț mediu semnificativ mai mic decât media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni și prețuri: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 105 euro, reflectând diversitatea ofertelor disponibile.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 86 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.

Buziaș reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziții de terenuri, având un potențial de dezvoltare semnificativ în viitor. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Buziaș!