Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Birda

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
119.000 €
12.37 € / mp

Teren Intravilan Birda -Sangeorge de vanzare

Birda

9.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
1

190.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

210.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
15.05 € / mp

Teren Voiteg (30km de Timisoara)

Voiteg

La ~10km distanță

1.993 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
23.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Voiteg – Oportun ...

Voiteg

La ~10km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

49.200 €
60 € / mp

Teren intravilan, 820 mp, Padure Giroc

Central, Deta

La ~10km distanță

820 mp
820 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

87.990 €
3.52 € / mp

Teren industrial de vanzare de 25.000 mp, zona ...

Est, Deta

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

290.000 €
3.01 € / mp

Teren arabil intravilan in localitatea Deta

Vest, Deta

La ~10km distanță

96.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol de vanzare

Deta

La ~10km distanță

33.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.000 €
5.18 € / mp

Comision 0% - Percosova, teren intravilan 2.122 ...

Percosova

La ~15km distanță

2.122 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

15.000.000 €
10 € / mp

teren de vanzare extravilan in localitatea Lieb ...

Liebling

La ~15km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

110.000 €
11.94 € / mp

Teren mare in centrul comunei

Ghilad

La ~15km distanță

9.211 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

11.000 €
14.16 € / mp

Vand 36% din teren cu casa demolabila in satul ...

Ghilad

La ~15km distanță

777 mp
777 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
7

48.000 €
13.15 € / mp

Teren generos I comision 0% I Ghilad

Ghilad

La ~15km distanță

3.650 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~15km distanță

1.570 mp teren
Agenție

Ieri
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~15km distanță

1.570 mp
1.570 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

64.990 €
19.42 € / mp

Teren intravilan de 3346 mp cu 2 fronturi - Jeb ...

Jebel

La ~15km distanță

3.346 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
11

29.990 €
23.07 € / mp

Teren intravilan de 1300 mp, Asfalt - Jebel

Jebel

La ~15km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.500 €
30 € / mp

Vand teren intravilan Jebel 5 parcele, intre 50 ...

Jebel

La ~15km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
0.01 € / mp

Teren in Jebel 1500mp

Jebel

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~15km distanță

26.900 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție

Ieri
1

47.090 €
29.99 € / mp

Locul ideal pentru casa ta | teren intravilan 1 ...

Jebel

La ~15km distanță

1.570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

24.200 €
0.90 € / mp

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hecta ...

Jebel

La ~15km distanță

26.900 mp teren
f.s. 100 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
2.97 € / mp

Jebel - Teren Intravilan 26900mp

Jebel

La ~15km distanță

26.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

54.990 €
19.36 € / mp

Teren intravilan 2840 mp cu fundatie - Jebel

Jebel

La ~15km distanță

2.840 mp
2.840 mp teren
Agenție

23 ore în urmă
1

19.000 €
13.20 € / mp

Teren generos Cebza, 1439 mp

Central, Ciacova

La ~20km distanță

1.439 mp
1.439 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

40.000 €
8.60 € / mp

Teren 4.650 mp, intravilan, cu front de 42 ml.

Petroman

La ~20km distanță

4.650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

37.490 €
23.43 € / mp

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 1.60 ...

Pădureni (Jebel)

La ~20km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

74.990 €
25.00 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 3000 mp in Paduren ...

Pădureni (Jebel)

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții