Proprietăți unice: 33
Proprietari: 33
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
1

42.000 €
5.00 € / mp

Teren intravilan langa manastirea Pantocrator

Drăgănești-Vlașca

8.404 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

9.000 €
0.36 € / mp

Vând treren agricol

Lița

24.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

79.000 €
156.75 € / mp

De vanzare - teren intravilan 504 MP, utilitati ...

Cuza Vodă, Alexandria

504 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

177.600 €
12 € / mp

Vand teren dj 504 Alexandria -Cernetu

Exterior Vest, Alexandria

14.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

600.000 €
71.43 € / mp

Teren de vanzare 8400 mp intravilan, zona C. Br ...

Central, Alexandria

8.400 mp
8.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

175.000 €
17.500 €
173.96 € / mp

🏡 Direct proprietar – Teren 1006 mp + hală 250 ...

1 Mai, Alexandria

1.006 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

330.000 €
30 € / mp

Vanzare teren extraviln

Central, Alexandria

11.000 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

25.000 €
6.85 € / mp

Proprietar vând teren cu casa demolabila

Poeni

3.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

13.000 €
0.70 € / mp

Teren extravilan de 18700 mp, în Vitănești

Vitănești

18.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

199.607 €
204.914 €
72.30 € / mp

Teren intravilan cu suprafața de 2.761 mp, Loc. ...

Nanov

2.761 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

2.000 €
0.31 € / mp

Vand/ Dau in arenda teren agricol Turnu Magurel ...

Exterior Vest, Turnu Măgurele

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

960.300 €
22 € / mp

Vand teren 43.650mp situat in apropiere de Dede ...

Exterior Vest, Alexandria

43.650 mp teren
f.s. 87 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

17.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare

Băcălești

700 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

17.500 €
1.86 € / mp

Bacalesti, str. Principala nr. 48, judetul Tele ...

Băcălești

9.400 mp
700 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

4ha teren Cramele Voievodului

Exterior Vest, Zimnicea

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

25.000 €
13.89 € / mp

vand teren 1800mp - Teleorman - intravilan - ut ...

Bogdana

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

500.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare 5000mp, acces asfaltat, utilit ...

Central, Alexandria

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

49.999 €
57.000 €
0.42 € / mp

Vand Balta Pescuit!! URGENT!!

Drăgănești-Vlașca

120.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

3.090.000 €
1.03 € / mp

Teren agricol de 3.000.000 mp, acces u?or

Drăgănești-Vlașca

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

22.000 €
18.74 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1.174 mp Comuna Tro ...

Troianul

1.174 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare Alexandria

Central, Alexandria

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

85.000 €
229.73 € / mp

Teren pentru locuinta (ideal pentru familie)

Exterior Vest, Alexandria

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

22.500 €
9.14 € / mp

Teren vanzare + constructie / 2499 mp /57m desc ...

Sârbeni

1 camere
2.461 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
2

18 €
0 € / mp

Teren intravilan de vanzare Nanov

Nanov

3.864 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

6.000 €
2.40 € / mp

Teren de vanzare in Com.Olteni Jud.Teleorman

Olteni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

3.539 €
6.99 € / mp

Dobrotesti, Teleorman

Dobrotești

506 mp
10.000 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

178.433 €
9.80 € / mp

societate comerciala in lichidare

Turnu Măgurele

18.212 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

70.000 €
7 € / mp

Teren intravilan 3100 mp , Rosiori de Vede , ju ...

Vest, Roșiori de Vede

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

240.000 €
260.000 €
60 € / mp

URGENT!!! 4000mp alexandria in oras

Libertății, Alexandria

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3.082 €
3.54 € / mp

Teren arabil intravilan

Rădulești

871 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Teleorman, direct de la proprietari

Județul Teleorman, o zonă cu un potențial agricol și turistic semnificativ, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 23.000 euro, cu oferte ce încep de la 48 euro și ajung până la 1.118.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 58.367 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 450 m² și 4.600 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de proiecte.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori care pot ajunge până la 8.500 euro pentru terenurile din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 72% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 102 zile, indicând o piață activă.

Județul Teleorman reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare direct de la proprietari, cu prețuri accesibile și dimensiuni variate. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Descoperă acum terenurile disponibile!